Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent dla Piotra

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak byli małżeństwem. Piotr był twórcą hitu kinowego pt. „Ukryta Gra". Z kolei Agnieszka i TVN...
Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak byli małżeństwem od 2016 roku. Piotr był producentem filmowym, a jednym z jego dzieł był ostatni hit kinowy pt. „Ukryta Gra”. Z kolei Agnieszka to prezenterka stacji TVN, która ma na swoim koncie prowadzenie wielu najważniejszych programów rozrywkowych komercyjnej stacji. Dziś nie ulega wątpliwości, że śmierć Piotra pozostawiła olbrzymi ślad na życiu jego żony. Agnieszka Woźniak-Starak od momentu jego odejścia pojawia się bardzo rzadko w mediach. Od sierpnia jej praca w TVN jest zawieszona i nie zapowiada się na to, aby ta sytuacja miała ulec zmianie.

 

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż

POLECAMY TAKŻE: Sylwester 2019. Nie masz planów? Sprawdź koniecznie!

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak byli małżeństwem od 2016 roku. Para poznała się we wrześniu 2015 roku podczas „Balu Nocy Letniej”, który był organizowany TVN. Pobrali się niecały rok później w Wenecji. Gośćmi weselnymi byli m.in. Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska, Adam Darski, Katarzyna Kolenda-Zaleska czy Piotr Kędzierski. Uchodzili w środowisku za bardzo szczęśliwe małżeństwo. Niestety ich miłość została przerwana 18 sierpnia bieżącego roku w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Łódź, którą płynął Piotr w pewnym momencie gwałtownie się przychyliła. Producent wraz z 27-letnią Ewą O. wypadł do wody. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna wypadając uderzył o śrubę silnika, co było bezpośrednim powodem jego śmierci.

Prezent dla Piotra od Agnieszki

POLECAMY RÓWNIEŻ: Biedronka apeluje! Zwróć ten produkt!

Takiej sytuacji raczej nikt nie mógł przewidzieć. Kilka dni wcześniej Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sprawić mężowi prezent. Miał nim być pies o imieniu Vlad. O całej sytuacji prezenterka TVN postanowiła poinformować fanów na portalu Instagram.

-Chciałam wam także podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. – napisała na swoim profilu na portalu Instagram Agnieszka Woźniak-Starak. Niestety prezenterka nie zatrzymała psa u siebie w domu. W drugiej części wpisu przyznała, że musiała oddać psa znajomym z Zakopanego. Podkreśliła, że robiła to z głębokim żalem.

-Po tym, co się stało stwierdziłam, że przede wszystkim nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego – napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Źródło: Instagram

Bogdan Wałek
Dziennikarz otopress.pl. Absolutnie wszechstronna postać - polityka, rozrywka, sport. Napisz do autora: bogdan@otopress.pl
1
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x