Doda powiedziała to otwarcie. Teraz jest na ustach wszystkich

Dorota Rabczewska, Doda
Doda

Doda to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Oprócz talentu do śpiewu, pozazdrościć jej można wielkiej osobowości. Dorota Rabczewska doskonale odnajduje się w realiach polskiego show-biznesu. Doskonale wie, kiedy kontrowersyjną wypowiedzią podgrzać atmosferę, a kiedy nieco spuścić z tonu. Tym razem była gwiazda zespołu Virgin zdecydowała się na odważną wypowiedź. Posypała się lawina komentarzy!

Doda powiedziała, czym dla niej są Święta Bożego Narodzenia

Dorota Rabczewska udzieliła przed Świętami Bożego Narodzenia wywiadu Super Expressowi. Jej wypowiedź może szokować. Zaskoczeni mogą się czuć także fani, którzy licznie przesyłali Dodzie życzenia. Co takiego zrobiła Doda?

ZOBACZ TAKŻE: Smutne wyznanie aktorki M jak miłość. Tuż przed samymi Świętami…

Piosenkarka powiedziała otwarcie, czym dla niej są Święta Bożego Narodzenia. Nie ukrywała szczerości i jak zawsze, palnęła prostu z mostu. Za to ludzie kochają Dodę. – Ja w ogóle nie lubię świąt Bożego Narodzenia! – przyznała wprost w rozmowie z Super Expressem Doda.

Jak wiemy, miliony Polaków czekają od dłuższego czasu na Święta Bożego Narodzenia. Łamanie się opłatkiem, czas pojednania, rodzinna atmosfera, czy także prezenty dla najmłodszych – to długo wyczekiwany okres. Doda powiedziała, że nie doświadcza tego uczucia – W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to! Smuci mnie to! – zakomunikowała na łamach ww. portalu Dorota Rabczewska.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka alarmuje. Nie spożywaj tego produktu!

Mało tego, była gwiazda zespołu Virgin w swojej kontrowersyjnej wypowiedzi nt. Świąt poszła jeszcze dalej. Tym razem jednak, nie powiedziała tego zupełnie na serio, a z przymrużeniem oka. Tak, by podkreślić, że rzeczywiście atmosfera Świąt Bożego Narodzenia jej nie „podchodzi”. – Jakbym mogła, to bym się zamieniła w tego zielonego Grincha, który odwołuje święta – skwitowała Doda.

A jak u Was jest ze Świętami Bożego Narodzenia? Czy tak, jak Doda nie czujecie ich klimatu? A może nie zgadzacie się ze słowami, które na łamach Super Expressu wypowiedziała Dorota Rabczewska? Czekamy na Wasze komentarze!

źródło: Super Express