Mariusz Pudzianowski o życzeniach świątecznych. To dotyczy wszystkich Polaków

Mariusz Pudzian Pudzianowski Życzenia Świąteczne

Życzenia świąteczne rozsyłane są dziś w Polsce w setkach milionów, jeśli nie miliardach, kopii. Mariusz Pudzianowski, popularny Pudzian, postanowił podzielić się na Facebooku szczerą do bólu opinią. Bez wątpienia dotyczy ona jeśli nie wszystkich, to zdecydowanej większości Polaków.

Święta za pasem. Już jutro Wigilia. Trwa zatem nie tylko gorączka zakupowa, ale i masowe rozsyłanie życzeń świątecznych. Wielu z nas, co wynika z wszelkich badań, kurtuazyjnie przesyła je nawet do osób, z którymi od wielu lat nie utrzymujemy kontaktu.

Nie to jest jednak problemem, który zauważa w swoim najnowszym wpisie Mariusz Pudzianowski. Jak się bowiem okazuje, strongman i fighter znany na całym świecie jako Pudzian, uważa większość otrzymanych przed świętami wiadomości za nieszczere. Dlaczego?

Mariusz Pudzianowski i życzenia świąteczne

Otóż, jak czytamy w dość emocjonalnym wpisie, niemal wszystkie życzenia świąteczne, które do siebie wysyłamy, są skądś skopiowane. Zatem, siłą rzeczy, niemalże takie same. Trudno w takiej sytuacji sądzić, że są one szczere. No chyba, że dosłownie każdej osobie życzymy dokładnie tego samego. Uwaga: znany sportowiec nie przebiera w słowach.

„Jak masz mi zamiar wysłać życzenia typu KOPIUJ WKLEJ – OBRAZEK do wszystkich, to gdzieś mam takie życzenia – świąteczne niby!” – wypalił na swoim Facebooku Mariusz Pudzianowski – Pudzian. Później było już tylko ostrzej. Co więcej, legendarny strongman i zawodnik MMA angażował się nawet w dyskusje z fanami w komentarzach.

Dlaczego konkretnie Pudzianowi nie podobają się życzenia świąteczne, które dostaje? Argumentuje to w drugiej części wpisu. – Nie potrafisz trzech wyrazów skleić typu: „Wszystkiego najlepszego z okazji świąt” sam/a, tylko „wyślij do wszystkich”. To te obrazki i życzenia, jak szybko dotarty, to szybciej lądują w takim miejscu jak kosz!!! – grzmiał rozemocjonowany Mariusz Pudzianowski.

Na koniec dodał: „Wtedy poznaje się kto jaki szacunek ma do mnie!„. Rzecz jasna większość fanów sportowca przyznała mu rację. A jakie życzenia świąteczne Pudzian chciałby dostawać? Otóż, jak odpowiedział jednemu z komentujących, nawet najskromniejsze i złożone z trzech słów są lepsze, niż skopiowany tekst czy przetrawiony przez sieć obrazek. Czy zdenerwowany fighter ma rację?

Mariusz Pudzianowski KSW życzenia świąteczne

źródło: Facebook