Nowe informacje ws. 3 sezonu serialu Zniewolona. Będzie ciekawie!

Zniewolona - serial TVP

Ukraiński serial kostiumowy Zniewolona odbił się w polskiej telewizji szerokim echem. Do tej pory nakręcono dwa sezony produkcji, a widzowie TVP 1 zaczęli zastanawiać się co dalej. Chcą nadal oglądać swoich ulubionych aktorów. Mamy najświeższe informacje – będzie ciekawie! Czy powróci Andriej Żadan? Talia Pristajecka, scenarzystka serialu zdradziła nieco szczegółów!

3. sezon serialu Zniewolona w TVP

Premierowy odcinek Zniewolonej miał miejsce 1 lipca 2019 roku. Z początku TVP 1 emitowała serial trzy razy w tygodniu (poniedziałek, wtorek, środa). Kierownictwo Telewizji Publicznej szybko jednak dostrzegło rosnącą popularność ukraińskiego serialu i rozszerzyło emisję do sześciu odcinków tygodniowo – za wyjątkiem czwartków.

Serial Zniewolona przyjął się w Polsce tak dobrze, że wyemitowano wszystkie odcinki, dwóch dotychczas nakręconych sezonów. Widzowie wraz z końcem drugiej serii Zniewolonej zaczęli dopytywać co dalej? Czy to koniec produkcji, która zdobyła serca Polaków?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Smutne wyznanie aktorki M jak miłość. Tuż przed samymi Świętami…

Mamy dobre wieści! Nic takiego nie będzie miało miejsca! Wyreżyserowany zostanie 3. sezon serialu Zniewolona! Mało tego, będzie to polsko-ukraińska koprodukcja! Finał drugiego sezonu miał miejsce 30 sierpnia 2019 roku, a na 3. odsłonę popularnego serialu nieco jednak nam przyjdzie poczekać. Zniewolona na nowo w TVP 1 pojawi się prawdopodobnie dopiero w pierwszej połowie 2021 roku.

Przy okazji wypływają też kolejne, nieoficjalne wiadomości. Widzów ciekawi zwłaszcza serialowa postać – Andriej Żadan. Sensacyjne doniesienia brzmią, że nóż wbity w serce nie spowodował, że Andriej Żadan zginął! Olbrzymią dyskusję rozpętała autorka scenariusza – Talia Pristajecka.

WAŻNE: Biedronka alarmuje. Nie spożywaj tego produktu!

W jednym z komentarzy na swoich social mediach napisała, że Andriej Żadan wcale nie odszedł. To rozpętało dyskusję na ogromną skalę – zwłaszcza wśród ukraińskich fanów serialu Zniewolona. Publikują oni różne przesłanki, mające potwierdzać tezę, że Żadan rzeczywiście pojawi się w 3. sezonie.

Mało tego. Rosnąca popularność Zniewolonej spowodowała, że emisją serialu zainteresowane są też kolejne kraje – nie tylko polska TVP 1, czy ukraińska STB. Coraz głośniej mówi się, że Zniewolona ma być także pokazana na Litwie, czy w Serbii.

źródło: inf. własna / Super Seriale