Doda prawie nago! To prezent dla jej fanów?

Święta 2019 rozpoczęły się na dobre! Czy z tej okazji Doda (Dorota Rabczewska)pokazała się prawie nago na portalu Instagram? Gwiazda i legenda zespołu Virgin słynie od lat ze swojego dosyć konferencyjnego stylu i wypowiedzi. Mogło się wydawać, że w ostatnim czasie temperament ze strony piosenkarki opadł, lecz to były tylko i wyłącznie złudzenia. Artystka ponownie zaskoczyła swoich fanów na portalu społecznościowym, gdzie zamieściła zdjęcie bez ubrań! Jedynym elementem jej garderoby widocznym na zdjęciu jest czapka świętego Mikołaja. Opis pod postem może sugerować prezent. Czy chodzi tu o fanów, a może kogoś innego?

Doda zaskoczyła fanów na portalu Instagram

Dorota Rabczewska (Doda) to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych, lecz również kontrowersyjnych polskich piosenkarek. Dorota lubi często ukazywać w mediach społecznościowych swoje kobiece walory, lecz nie jest to jedyne miejsce na tego typu ekscesy z jej strony. Na scenie artystka również do dziś potrafi rozpalać zmysły fanów. Trzeba jednak podkreślić, że od czasu zawarcia związku małżeńskiego Doda zdecydowanie rzadziej występuje w skąpych kreacjach. Nie ulega wątpliwości, że w tym aspekcie duży wpływ może mieć mąż Doroty — Emil Stępień. Piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, że jest on bardzo poważnym człowiekiem i z tego powodu pewnych spraw nie zamierza upubliczniać.

Święta 2019: Doda sprawiła prezent dla fanów?

Doda od pewnego czasu zamieszcza zdecydowanie mniej zdjęć na Instagramie, które pokazują jej kobiece walory. Przychodzi jednak raz do roku taki czas, gdzie pewne powszechnie przyjęte standardy można odłożyć na bok i pozwolić, choć na moment zapomnienia. Taką właśnie decyzję w związku ze świętami Bożego Narodzenia podjęła Dorota Rabczewska (Doda). Artystka zamieściła zdjęcie w czerwonej czapce świętego Mikołaja i… Na tym kończy się opis jej garderoby. Ewentualnie możemy jeszcze wspomnieć o ciemnych rękawiczkach, lecz czy ktoś w tej sytuacji zwrócił na ten element swój wzrok?

Fani zachwyceni zdjęciem Dody

Fani Doroty Rabczewskiej nie kryli zachwytu pod jej zdjęciem. Publikacja przez zdecydowaną większość z nich została odebrana miniprezent od Dody. Pod postem znalazło się wiele komentarzy z życzeniami dla piosenkarki oraz reszty jej fanów.

„Dziewczyno, kiedy Ty się zestarzejesz?” – pytał jeden z fanów zwracając uwagę na dobrą formę Dody, która utrzymuje się od wielu lat.

„Prezent doskonały od pięknej Mikołajki” – pisał inny z fanów byłej wokalistki zespołu Virgin.

„Wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym roku” – napisała Pani Beata.

Screen z profilu Doroty Rabczewskiej

https://www.instagram.com/p/B6fYZG0hxsu/?igshid=12gtbr1tju6vv

Źródło: Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: