Biedronka OSZALAŁA! Po świętach rozdadzą asortyment za półdarmo [PROMOCJE]

Biedronka zaszalała jeśli chodzi o promocje tuż przed świętami. Natomiast już po nich, a jeszcze przed weekendem (27 Grudnia), na dyskonty Jeronimo Martins Polacy bez wątpienia przypuszczą istny szturm. Jak się bowiem okazuje, promocje będą jeszcze bardziej szokujące. Wyższe nawet, niż te ogłoszone na mijający tydzień.

Grube miliony złotych Polacy zostawili w Biedronce w okresie bezpośrednio poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Trudno się dziwić, że to właśnie sieć dyskontów zarządzana przez spółkę Jeronimo Martins jest pierwszym wyborem konsumentów w naszym kraju. Asortyment tam dostępny jest przecież niemal nieograniczony, a promocje osiągają ostatnio niewiarygodny pułap.

Biedronka: oto promocje od 27 grudnia 2019

Jeżeli już w piątek wybieracie się do sklepów sieci Biedronka, lepiej zróbcie to wcześnie rano lub w godzinach okołopołudniowych. Wszystko wskazuje bowiem na to, że po południu w kolejki nie będzie się dało wepchnąć nawet szpilki. Wszystko to dlatego, że na tuż po świętach Jeronimo Martins przygotowało niewiarygodne wręcz promocje.

Piątek 27 grudnia to pierwszy dzień po świętach, w którym będzie można „legalnie” zrobić zakupy po świętach. Właściciele sieci Biedronka zacierają ręce, gdyż przed nami dni, w których Polacy będą zaopatrywać się na Sywestra! Niewykluczone zatem, że wielu z nas wyda w związku z tym jeszcze więcej, niż przed Wigilią. Do rzeczy: jakie promocje czekają na nas w Biedronce, co kupimy i za ile?

Jeronimo Martins: produkty za pół ceny

Na początek cztery pozycje, którymi najbardziej chwali się Jeronimo Martins. Winogrono różowe, którego cena zwykle sięga kilkunastu złotych, już piątek 27 grudnia kupimy za 6,99 zł za kilogram. Standardowa cena za ten produkt to 12,99 zł. Z kolei Pepsi, które przed Nowym Rokiem schodzi jak świeże bułeczki, dostaniemy niemal dosłownie za półdarmo. Mianowicie za butelkę 1,75L zapłacimy 2,19 zł (!). Warunkiem jest zakup dwóch sztuk w dwupaku. Warto pamiętać, że cena butelki tego napoju w tej pojemności potrafi na co dzień zbliżać się do 4 złotych. Co jeszcze?

Dwulitrowy karton soku 100% z pomarańczy Riviva tuż przed weekendem w sklepach sieci Biedronka dostaniemy za 3,99 zł, a drugi dostaniemy za połowę ceny! Warunkiem jest rzecz jasna zakup dwóch kartonów. Natomiast na miłośników polskiej kuchni czeka delikatny tatar wołowy firmy Kraina Mięs. Przy zakupie dwóch opakowań kosztuje on 4,99 zł, a więc drugą sztukę otrzymujemy aż 56 proc. taniej! O tym, jakie jeszcze promocje przygotowało Jeronimo Martins, można poczytać na stronie biedronka.pl

Jak co roku, w okresie bezpośrednio poprzedzającym nowy rok, w sieci spod znaku sympatycznego owada czekają atrakcyjne promocje na whisky i inne mocne alkohole. Ponadto wina, szczególnie musujące, również znajdziemy w konkurencyjnych cenach!

źródło: Jeronimo Martins, OTOPRESS