Doda pokazała swojego tatę. 70 lat i sylwetka kulturysty!

Doda (Dorota Rabczewska) gwiazda zespołu Virgin pokazała na portalu Instagram swojego ojca. Kim jest Paweł Rabczewski? Skąd się bierze jego forma?
Doda/ screen YouTube

Doda (Dorota Rabczewska), do niedawna nie obchodziła świąt Bożego Narodzenia. Ta tendencja uległa zmianie po chorobie rodziców. Celebrytka i była gwiazda Virgin pomimo tego, że wciąż podkreśla, że świąt nie lubi, to stara się je spędzać w gronie najbliższych. Tak też było i w tym roku, a wokalistka obszerną relację z wigilii postanowiła zamieścić na swoim koncie na portalu Instagram. Przy tej okazji wrzuciła zdjęcie swojego taty, który mimo 69-lat utrzymuje fantastyczną formę. Zdjęcie Pana Pawła Rabczewskiego robi bez wątpienia olbrzymie wrażenie. Z czego wynika jego kapitalna dyspozycja?

Kim jest Doda?

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

Doda to bez wątpienia jedna z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Prócz kariery wokalnej zajmuję się również wykupem nieruchomości. Niedawno ogłosiła także, że wraz z mężem rozpoczyna pracę nad produkcją nowego filmu na temat polskich modelek z Dubaju. Przed wakacjami była wokalistka zespołu Virgin podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej.

Prywatnie Dorota Rabczewska jest po dwóch związkach małżeńskich. Jej pierwszym mężem był Radosław Majdan. Aktualnie od roku mężem Dody jest Emil Stępień — przedsiębiorca i producent filmowy.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Rodzicami Doroty Rabczewskiej są Paweł i Wanda Rabczewscy. Najmłodsze lata Dorota spędziła w Ciechanowie. To tam stawiała swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej. Od 1987 uczęszczała do tamtejszego przedszkola, a następnie do zerówki w Szkole Podstawowej nr 6. W 1991 podjęła naukę w Społecznej Szkole Podstawowej oraz równolegle w szkole muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zaliczyła sceniczny debiut, śpiewając utwór „Jestem sobie ogrodniczka”. 9 maja 1992 wystąpiła podczas Mini Listy Przebojów w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie.

Nie ulega wątpliwości, że duży wpływ na rozwój Dody miał jej tata — Paweł Rabczewski. Ojciec piosenkarki to utytułowany sztangista, który zdobył dwukrotnie brązowy medal mistrzostw świata w 1977 i 1978 roku. Dziś Pan Paweł ma prawie siedemdziesiąt lat, lecz jego dyspozycja może wprawić w kompleksy niejedną młodą osobę.

Doda podczas świąt spędzonych w Ciechanowie, postanowiła wrzucić kilka zdjęć i filmów na swój profil na portalu Instagram. Na jednym ze zdjęć został uwieczniony tata piosenkarki, który wykonał charakterystyczną dla kulturystów pozę. Pan Paweł w nowym roku będzie obchodzić siedemdziesiąte urodziny. Z tego względu jego dyspozycja tym bardziej może robić olbrzymie wrażenie.

Paweł Rabczewski/ screen Instagram

Źródło: Instagram

Bogdan Wałek
Dziennikarz otopress.pl. Absolutnie wszechstronna postać - polityka, rozrywka, sport. Napisz do autora: bogdan@otopress.pl
5
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x