Karuzela zmian w TVP trwa w najlepsze. Odchodzi kluczowy aktor Klanu

Ten kto myślał, że to koniec zmian w TVP, był w dużym błędzie. Dlatego, że Jacek Kurski i Telewizja Publiczna szykują się na kolejne roszady. Tym razem chodzi o najdłużej obecny na rynku serial – Klan. Z obsady odchodzi kluczowy aktor. Dlatego padają liczne pytania, kto go zastąpi?

Aktor odchodzi z serialu TVP – „Klan”

Klan to najdłużej, nieprzerwanie emitowany serial w Polsce. Dlatego też na szklanych ekranach zadebiutował w 1997 roku. Po dziś dzień jest obecny na antenie TVP 1. 9 września 2019 roku rozpoczął się już 23. sezon obyczajowych perypetii Lubiczów i kilku innych rodzin.

ZOBACZ:  PKO BP bije na alarm. Ważna informacja dotyczy wszystkich klientów banku

Klan emitowany jest przed pięć dni w tygodniu. Fani mogą oglądać serial od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1, o stałej porze – godzinie 17:55.

Jak grom z jasnego nieba gruchnęła informacja, którą podał Super Express. Otóż Jacek Kurski i TVP tracą kolejnego aktora. Z najstarszym polskim serialem obyczajowym żegna się jeden z ulubieńców widzów.

Mowa o Jacku Borkowskim, który w serialu Klan wciela się w rolę Piotra Rafalskiego. Jacek Borkowski na planie obyczajowej produkcji Telewizji Polskiej był od początku istnienia serialu – czyli od roku 1997 roku. Teraz po 22 latach współpracy postanowił odejść.

ZOBACZ:  Nowe informacje ws. 3 sezonu serialu Zniewolona. Będzie ciekawie!

Jacek Borkowski kojarzony jest z pewnością głównie dzięki serialowi Klan, gdzie dzięki roli Piotra Rafalskiego zyskał olbrzymią sympatię telewidzów. Super Express nie podaje, dlaczego Borkowski zrezygnował. Nie wiadomo też, kto i czy w ogóle ktoś go zastąpi.

Nowe wyzwanie dla aktora

Według gazety, Borkowski podejmie nowe wyzwanie. Ma pojawić się u boku Barbary Kurdej-Szatan na planie „W rytmie serca”. Budzi to nieco kontrowersji wśród Internautów, dlatego że serial jest emitowany na łamach konkurencyjnej dla TVP stacji – Polsat.

„W rytmie serca” zadebiutowało na ekranach w 2017 roku, a obecnie trwa jego piąty sezon. W obsadzie aktorskiej znajdziemy takie nazwiska, jak wspomniana Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Piotr Polk, czy Piotr Fronczewski. Z pewnością to ścisła czołówka polskich aktorów, a już wkrótce dołączyć do nich ma Jacek Borkowski.

Serial Klan ma z pewnością wielu wiernych fanów. Zaliczacie się do nich? Od kiedy oglądacie obyczajową produkcję TVP 1?

źródło: Super Express, inf. własna

Popularne artykuły z serwisu OTOPRESS.PL:

  1. Masz rachunek w Santander Bank Polska? Przygotuj się na te zmiany!
  2. Obnażono całą prawdę? Greta Thunberg „zmasakrowana” na wizji
  3. Anna Przybylska zostawiła wymarzony dom. Jego widok zwala z nóg