Obnażono całą prawdę? Greta Thunberg „zmasakrowana” na wizji

Greta Thunberg
fot. Wikipedia

Ekoaktywistka Greta Thunberg budzi skrajne emocje. Dlatego, że ona sama lub też osoby, które za nią stoją (to coraz bardziej przeważająca opinia wśród ludzi) postanowiły, że niepełnoletnia dziewczyna będzie podróżować po świecie. Szwedka ma uświadamiać rządzących poszczególnymi krajami, a także społeczeństwo o klimacie, a mianowicie o jego ochronie. 

Greta Thunberg „zmasakrowana” na wizji

Nie tylko w Polsce, ale i na świecie coraz częściej da się spotkać negatywne opinie odnośnie osoby Grety Thunberg. Czy tak naprawdę chodzi o ochronę klimatu? Czy za tym czymś stoi jednak ktoś inny, a Szwedka jest idealnie wykreowaną postacią? Takie i nie tylko takie pytania pojawiają się w głowach milionów ludzi, którzy są pytani o ekoaktywistkę.

Jesteś klientem Santander Bank Polska? Musisz to przeczytać

Dlatego też, szerokim echem w mediach odbiło się przemówienie, które Greta Thunberg wygłosiła na szczycie klimatycznym Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) w Nowym Jorku. Jej pytanie „HOW DARE YOU” obiegło nagłówki największych gazet.

Coraz częściej słychać krytyczne komentarze pod adresem 16-latki ze Szwecji. Pojawiają się one również w polskich mediach. Dosłownej „masakracji” zamiarów ekoaktywistki dokonał Janusz Korwin-Mikke. W programie TVP Info „Forum”, lider Konfederacji dyskutował z Wandą Nowicką.

Janusz Korwin-Mikke jest przeciwny polityce klimatycznej, dlatego nie krył ostrych słów i powiedział, że Greta Thunberg: nagania pieniądze wielkim kapitalistom. Jest przeciwko biednym ludziom, którzy muszą płacić w podatkach za tą kretyńską, rzekomo walkę z globalnym ociepleniem.

Wstrząsające znalezisko w Tesco. O tym będzie bardzo głośno!

Biedni ludzie za to płacą, a bogaci zbierają za to ogromne pieniądze. Wie Pani, ile ludzie biorą za handel nadwyżkami CO2? Wie Pani, jakie tam są afery, jakie pieniądze? – zapytał ironicznie Korwin-Mikke.

A Waszym zdaniem, Greta Thunberg działa w słusznym celu? Czy popieracie jej manifestacje w sprawie ochrony klimatu? A może uważacie tak, jak Janusz Korwin-Mikke, że za ekoaktywistką ze Szwecji z pewnością stoją gigantyczne koncerny, które na polityce klimatycznej coraz bardziej się bogacą?

źródło: inf. własna / TVP Info „Forum

Popularne artykuły z serwisu OTOPRESS.PL:

  1. Janusz Korwin-Mikke zdradził datę rozpadu rządu PiS!
  2. Patrycja Kotecka. Wszystko o żonie Zbigniewa Ziobry
  3. Wściekli Niemcy bronią Polski. Putin zszokowany tą ripostą