IKEA kusi rabatami. Nie uwierzysz, że może być tak tanio

Ikea to chyba najpopularniejszy producent mebli i akcesoriów dekoracyjnych w naszym kraju. Nie zdziwilibyśmy się wcale, gdyby okazało się, że większość mieszkańców naszego kraju ma w swoim domu chociaż jeden produkt szwedzkiej sieci. Jakość, funkcjonalność i ciekawe wzornictwo to słowa, które najlepiej opisują to co możemy znaleźć w sklepach skandynawskiego producenta. Z początkiem roku klienci zostali zaskoczeni przez Szwedów…

Promocja w IKEA – zapłacisz dużo mniej

Dzisiaj ruszyła promocja skierowana dla klubowiczów IKEA Family. Zniżki można otrzymać na wybrane produkty. Zainteresowani mają czas do 26 stycznia 2020 roku. Trzeba się jednak spieszyć, gdyż liczba produktów jest ograniczona. Oferta jest o tyle kusząca, że rabaty sięgają nawet 50%.

Promocja obejmuje dobrze znane produkty IKEA między innymi zastawy stołowe, naczynia, akcesoria kuchenne. Przykładowo, zestaw mebli JOKKMOKK – stół i 4 krzesła, wykonane z litego drewna sosnowego kosztuje 399 złotych zamiast 499 złotych. Kolor sosny pogłębia się z upływem lat, stając się bogatszym. Jest to trwałe drewno, także meble będziemy mogli użytkować wiele lat. Inną ciekawą ofertą jest elegancka patera ARV BRÖLLOP z pokrywą ze szkła bezbarwnego. Z pewnością ser, ciastka, czy inne wypieki będą się w niej prezentować znakomicie. Cena patery to 29,99 złotych, a więc 20 złotych mniej niż zapłacilibyśmy bez promocji.

Promocja w IKEA dotyczy nie tylko wcześniej dostępnych produktów, ale także nowości w ofercie szwedzkiej sieci. Co ciekawego możemy odnaleźć? Przykładowo możemy skompletować przepiękny zestaw mebli do jadalni. Wytrzymały, drewniany stół z serii NORDVIKEN w kolorze czarnym jest aż o 500 złotych tańszy. Do tego możemy dobrać wygodne krzesło z litego drewna, które kosztuje 129 złotych zamiast 199 złotych.

Ryanair straci swoich klientów? Kolejny raz tanie linie...

Szwedzka sieć umożliwia uzyskanie rabatów wszystkim członkom klubu IKEA Family. To nie jedyne plusy członkostwa. Klubowicz może liczyć na różne bonusy między innymi: zniżki w firmowej restauracji, sklepiku ze szwedzkimi artykułami, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, możliwość wymiany produktu bez paragonu. Poza tym, będąc członkiem klubu uzyskujemy dostęp do ciekawych artykułów, czy też newslettera.

IKEA potrafi przyciągać kupujących. Stawia nie tylko na jakość, piękno i funkcjonalność, ale także na lojalność klientów.

Źródło: IKEA

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: