Mrożące krew w żyłach słowa Jackowskiego o Polsce

Krzysztof Jackowski

Wraz z początkiem nowego roku w Internecie uaktywnił się Krzysztof Jackowski. Już od dłuższego czasu znany jasnowidz przyzwyczaił nas do wizji online. Wizjoner z Człuchowa dzieli się podczas transmisji swoimi odczuciami co do najbliższych wydarzeń w Polsce, Europie, czy na świecie. Tym razem poruszył temat naszego kraju, od razu zrobiło się bardzo groźnie.

Krzysztof Jackowski o sytuacji w Polsce

Jasnowidz po raz drugi spotkał się na transmisji wideo ze swoimi widzami w 2020 roku. Kolejny raz też zrealizował kilka wizji na żywo, w których podzielił się tym, co jego zdaniem czeka Polskę, Europę oraz Świat w 2020 roku.

Na wstępie transmisji Krzysztof Jackowski kolejny raz odniósł się do zarzutów, jakoby wywoływał III wojnę światową. Jak sam zauważył, dzieli się z widzami wszystkimi swoimi odczuciami, by być uczciwym. Jasnowidzenie to całe jego życie.

Nie zabrakło też nawiązania do Polski. Ten wątek Krzysztof Jackowski rozpoczął dość tajemniczo – Polityka w tej chwili na świecie to już nie jest dyplomacja. Bardzo mało tej dyplomacji. To zamordyzm – zaciekawił widzów jasnowidz.

Później przeszedł bezpośrednio do rozmowy o Polsce, czym wprawił w przerażenie obserwujących transmisję. Dało się to wyraźnie zauważyć w komentarzach. Krzysztof Jackowski użył następujących słów – My rzeczywiście nie mamy wsparcia na świecie. Wydaje się nam, że mamy sojusznika Stany Zjednoczone (…). Ja dopatruje się pewnego niebezpieczeństwa.

Polska w niebezpieczeństwie zdaniem jasnowidza?

O jakim niebezpieczeństwie mówił Krzysztof Jackowski? Można było to odczytać, jakoby wątpił w sojusz Polski ze Stanami Zjednoczonymi, a za przykład podał dwie sytuacje.

– Jakiś czas temu wielu polityków z Izraela, a także tamtejsza prasa oskarżała Polaków o to, że mordowaliśmy merów żydowskich oraz przyczynialiśmy się do holokaustu. Polska w jakiś sposób się broniła – kontynuował Jackowski.

– Teraz prezydent Rosji, Pan Putin oskarża nas. Jego słowa, jako przywódcy wielkiego kraju liczą się na świecie. Ten człowiek mówi, że kolaborowaliśmy z hitlerowcami. (…) Czy nie jest to takie odbicie piłeczki? Najpierw nas nazwał podobnie Izrael, teraz nazywa Putin – dopytuje Krzysztof Jackowski.

Dalej jasnowidz z Człuchowa nie przebiera w słowach – Zbiega się to z tym, że Trump pomógł Putinowi (…) Putin podziękował Trumpowi. Czy to nie jest tuszowanie i przerabianie historii, w której my stajemy się jakimiś kolaborantami?

Krzysztof Jackowski powiedział wprost – Wygląda mi to bardzo źle. Jest bardzo źle. Politycznie nasz kraj nie ma stabilności jako racja stanu. Ja tego nie widzę. Możemy być opluwani z lewa i prawa. (…) Nie ma żadnego konkretnego zdania wyrażonego z racji stanu.

Czy zgadzacie się ze słowami Krzysztofa Jackowskiego?

źródło: Youtube

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here