Kuba Wojewódzki doczeka się dziecka? Zaskakujący wpis na Insta!

Kontrowersyjny dziennikarz, Kuba Wojewódzki, już nie po raz pierwszy wywołuje szok wśród swoich fanów. Tym razem na Instagramie wyjawił zaskakującą informację.

Wraz z Nowym Rokiem wielu ludzi spisuje postanowienia, które chce zrealizować. Co na rok 2020 zaplanował sobie Kuba Wojewódzki? Otóż tymi sensacyjnymi planami podzielił się z całym światem na swoim koncie na Instagramie.

Zaznaczmy, że Kuba Wojewódzki to ostatni celebryta, którego podejrzewalibyśmy o chęć posiadania potomstwa. Od lat przecież podchodzi do życia w dość lekki sposób i woli raczej czerpać z niego pełnymi garściami. Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce zaobserwujemy stabilizację w życiu gwiazdora TVN.

Kuba Wojewódzki chciałby mieć córkę!

„Postanowienia noworoczne: Wolność, miłość, wyobraźnia… Poza tym: 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube” – możemy przeczytać na profilu Wojewódzkiego.

Kuba słynie z tego, że jest lekkoduchem, człowiekiem, którego plany zazwyczaj nie oscylowały w kierunku ustatkowania się. Co sprawiło, że dziennikarz postanowił w końcu założyć rodzinę? Nie wiadomo. Nie zdradził również z kim zamierza spłodzić swoje pierwsze dziecko. Według nieoficjalnych informacji Kuba Wojewódzki aktualnie jest w stanie wolnym, dlatego w tej chwili trwają spekulacje, kto będzie matką jego potomka.

Niektórzy twierdzą, że mogłaby to być Anna Mucha, ponieważ nie tak dawno w swojej książce „Nieautoryzowana biografia” Kuba Wojewódzki przyznał, że Ania jest miłością jego życia. Jakie zdanie na ten temat ma sama Mucha, tego nie wiadomo. Jednak ona również obecnie żyje bez partnera, dlatego wszystko jest w tej chwili możliwe.

Jak na kontrowersyjny wpis dotyczący noworocznych postanowień Wojewódzkiego zareagowali jego obserwatorzy? Otóż nie ukrywają oni swojego zadowolenia oraz bardzo wspierają go w tej decyzji. Pod postem dziennikarza pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, które zachęcają go do realizacji planów, a w szczególności do poczęcia dziecka.

„Ambitny plan jest, więc teraz działaj. Wróć z wakacji z pamiątką”
„Powodzenia w płodzeniu, zakupach i samorealizacji w wirtualnej rzeczywistości”
„Córka własna – niech się spełni !!!”

Źródło: plotek.pl, Instagram