Dawid Kubacki nie wytrzymał. Kompromitacja Wiadomości TVP

Dawid Kubacki Wiadomości TVP Michał Adamczyk

Dawid Kubacki bezlitośnie zripostował dziennikarza Wiadomości TVP. Aż trudno uwierzyć, że Michał Adamczyk zadał to pytanie. Ten wywiad zobaczyły miliony ludzi i bez wątpienia długo o nim nie zapomną. Adam Małysz wybuchnął śmiechem…

Dawid Kubacki ma 29 lat. Urodził się 12 marca 1990 roku. Jest zawodnikiem klubu Wisła Zakopane i rzecz jasna reprezentantem Polski. Dwukrotny olimpijczyk. W poniedziałek zdobył złoty medal Turnieju Czterech Skoczni w austrickim Bischofshofen.

Polacy, jak co roku w okresie zimowym, mocno trzymali kciuki za polskich skoczków. I po raz kolejny reprezentanci nie zawiedli naszych oczekiwań. Wspaniałemu Dawidowi Kubackiemu udało się bowiem wygrać Turniej Czterech Skoczni. Zapewne wszyscy byliśmy wzruszeni we wzniosłym momencie wręczania medali.

Natomiast nie obeszło się bez żenujących momentów. Tym razem było to groteskowe wręcz pytanie, jakie zadał dziennikarz Wiadomości TVP – Michał Adamczyk. Dawid Kubacki bardzo boleśnie zripostował dziennikarza. Z kolei stojący obok Adam Małysz nie był w stanie powstrzymać śmiechu. Czego dotyczyło pytanie?

Wiadomości TVP: Michał Adamczyk i zażenowany Dawid Kubacki

Otóż, na oczach milionów widzów, dziennikarz Telewizji Publicznej przeprowadzał szybki wywiad z Dawidem Kubackim. Najwyraźniej jednak czasu było tak mało, że zabrakło go nawet na wymyślenie sensownego pytania. Mieliśmy nadzieję, że dowiemy się czegoś ciekawego, m.in. na temat konkursu, który chwilę wcześniej się zakończył.

Jednakże, niestety, zamiast tego musieliśmy obejrzeć dość groteskową scenkę. „Dawid, jesteś w świetniej formie. Jak myślisz, jak długo uda ci się ją podtrzymać?” – zapytał Michał Adamczyk z Wiadomości TVP. Odpowiedź, jakiej udzielił Dawid Kubacki, zapamiętamy na długie lata, jeśli nie na zawsze. Albowiem mistrz odparł: – To jest jedno z tych pytań z serii bardzo głupich. To nagranie podbija internet.

Poniżej przedstawiamy materiał wideo:

  1. Ojciec Mateusz zniknie z TVP? Przełomowe wieści
  2. Przeciwnicy PiS dostaną szału? Viki Gabor podjęła zaskakującą decyzję
  3. „Rolnik szuka żony” – uczestniczka bierze ślub… ze swoją dziewczyną!

źródło: TVP