Janusz Korwin-Mikke o Zbigniewie Stonodze. Padły ostre słowa

Zbigniew Stonoga i Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke powiedział, kim jego zdaniem jest Zbigniew Stonoga i co o nim sądzi. Prezes partii Wolność (KORWiN) jak zwykle nie przebierał w słowach. Dowiedzieliśmy się między innymi, że nie uważa kontrowersyjnego biznesmena za zbyt inteligentną osobę.

Zbigniew Stonoga już od 2014 roku bryluje w polskim internecie. Wszystko zaczęło się od słynnego internetowego virala pt. „Wyp***dalaj za bramę”. Później było już tylko ciekawiej. Mężczyzna bowiem coraz mocniej angażował się politycznie. Doszło w końcu do tego, że ujawnił akta afery podsłuchowej. Do dziś nie wiadomo, skąd je miał. Tuż po tym Janusz Korwin-Mikke mówił, że Stonoga najprawdopodobniej jest powiązany z tajnymi służbami. Dziś jednak JKM wypowiada się o biznesmenie w zgoła odmiennym tonie.

Tuż przed nowym rokiem Janusz Korwin-Mikke nadawał w serwisie YouTube na żywo. Transmisja polegała głównie na odpowiadaniu na pytania fanów z Facebooka. W końcu padło pytanie o to, jak zdaniem prezesa Wolności skończy Zbigniew Stonoga i co sądzi o tym człowieku. Odpowiedź, jak zwykle, nie była zbyt dyplomatyczna.

Jak bowiem stwierdził Janusz Korwin-Mikke, Stonoga najprawdopodobniej znów wyląduje w więzieniu. – Nie mam zielonego pojęcia, gdzie jest pan Zbigniew Stonoga, słyszałem, że go ponownie aresztowało – rozpoczął lider wolnościowców.

Janusz Korwin-Mikke: Zbigniew Stonoga? Walił na oślep

Na początku JKM stwierdza, że kontrowersyjny biznesmen i były polityk jest dość dziwny. „Pan Stonoga jest to dziwny człowiek. On ma dobre serce, ale niestety dość skomplikowane, niedziałające zwoje mózgowe” – rozpoczął z grubej rury Janusz Korwin-Mikke. Ponadto usłyszeliśmy, że Zbigniew Stonoga stale się komuś naraża i nie bez powodu jest ciągle zatrzymywany.

Walił na oślep, budząc pewien szacunek. Nawet w naszym obozie ludzie mu kibicowali. Mówiono: „metody, metody, ale idzie jak taran do przodu” – skwitował JKM.

Przyznać trzeba, że to zaskakująca zmiana podejścia Korwin-Mikkego do osoby Zbigniewa Stonogi. Tuż po wyborach parlamentarnych sprzed ponad 4 lat przekonywał, że biznesmen musi być powiązany z służbami. Dziś z kolei już o tym nie wspomina, a wręcz zapewnia, że Stonoga miał wsparcie jego obozu. Internetowy gwiazdor wciąż pozostaje zatem postacią cokolwiek tajemniczą. O ile nam wiadomo, ciągle przebywa na wolności.

  1. Twitter: Tomasz Lis pisze o Dudzie w kontekście wojny
  2. Skandaliczne słowa o Jurku Owsiaku. Będzie wielki proces?
  3. Janusz Korwin-Mikke zdradził datę rozpadu rządu PiS!
  4. USA zaskoczone? Andrzej Duda zajął stanowisko ws. Iranu

źródło: YouTube, OTOPRESS