Magda Gessler zachowała się skandalicznie. Mieszkańcy chcieli ją zlinczować

Po raz kolejny Magda Gessler wzbudziła ogromne kontrowersje. Tym jednak razem nie jest mowa o rzucaniu naczyniami czy niemiłych uwagach kierowanych do uczestników programu Kuchenne rewolucje. Niestety, nie chodzi również o inne elementy „show”, który przeprowadza w TVN.

Magda Gessler już wielokrotnie była przez nas opisywana w kontekście różnych kontrowersji. Jak bowiem wiadomo, znana restauratorka nigdy od nich nie stroniła. Zresztą na tym budowała popularność swojego uwielbianego show emitowanego przez TVN.

Jak wiadomo, Kuchenne rewolucje śledzimy na antenie TVN już od blisko dekady. Program jest niebywale popularny. Ponadto na przestrzeni lat miliony rodaków – szczególnie pań – zdążyło bez reszty zaufać znanej restauratorce. Można to zobaczyć głównie w social mediach, gdzie Magda Gessler cieszy się niebywałą sympatią fanów. Jednakże właśnie ujawniono coś, co na zawsze może zmienić pogląd sympatyków na Magdę Gessler.

Magda Gessler zachowała się nie fair?

Tradycyjnie sama Magda Gessler woli nie odnosić się do sprawy, jednak obiektywnie wygląda ona naprawdę oburzająco. Wyszło bowiem na jaw, że – jak zauważają kolejni dziennikarze – Gessler najpierw przeprowadziła w jednej z małopolskich restauracji „kuchenne rewolucje”, a później wbiła jej właścicielom nóż w plecy. Co konkretnie zrobiła gwiazda TVN?

Otóż kilka lat temu Magda Gessler przeprowadzała kuchenne rewolucje w dzisiejszej karczmie „Kiełbacha i Korale”. Mieści się ona w Białce Tatrzańskiej. Przez długi czas właściciele przybytku byli wdzięczni znanej restauratorce. Ale do czasu.

Wkrótce bowiem autorka programu Kuchenne rewolucje TVN… otworzyła swój lokal naprzeciwko rzeczonej karczmy. Mało tego – na nowym biznesie restauratorki widnieje gigantyczny napis informujący o tym, iż jest to lokal Magdy Gessler.

Lokalna społeczność nie kryje zniesmaczenia. Bo o ile kuchenne rewolucje przeprowadzone w lokalu uatrakcyjniły znacznie gastronomiczny szlak w Białce, to kolejny krok odebrano jako istny nóż w plecy wbity właścicielom „Kiełbachy i Korali”. Jak czytamy w licznych opiniach cytowanych w mediach, mieszkańcy Białki Tatrzańskiej zauważają, iż celebrytka odbiera konkurencji z naprzeciwka ogromną liczbę klientów. Kilka osób zdecydowało się nawet zbojkotować lokal gwiazdy TVN i w ogóle go nie odwiedzać. Ponadto w sprawie pojawił się jeszcze jeden, niepokojący wątek. 

Albowiem już lata temu, gdy Magda Gessler z kamerami TVN wróciła do karczmy, by ocenić czy Kuchenne rewolucje coś dały, słabo oceniła lokal. Czyżby już wtedy wiedziała, że wkrótce niemal w tym samym miejscu otworzy własny biznes? Mamy nadzieję, że to tylko zbieg okoliczności i restauratorka nie działała z zimną krwią. Czy odniesie się do zarzutów o celowe działanie? Czas pokaże. Jednakże, co może dziwić, rzadko odnosi się do tak mocnych zarzutów. Najwyraźniej uznaje zatem, że należy je ignorować.

  1. Anna Lewandowska podsumowała małżeństwo z Robertem
  2. Znamy stan zdrowia Pawła Królikowskiego, aktora „Ranczo”
  3. Filip Chajzer. „Chajzerowanie” to już termin słownikowy? Gwiazdor TVN poniżony
  4. Klientki szaleją. Rossmann przechytrzył tym razem całą konkurencję

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: