W

Więzień miłości: Zehra spędzi noc z Ömerem!

Więzień miłości: Zehra spędzi noc z Ömerem!

Tureckie seriale biją rekordy popularności w naszym kraju. Nie inaczej jest z serialem „Więzień miłości”, który jest nadawany przez TVP 2. Produkcja ma rzesze fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek, zadając sobie pytanie czy i kiedy główni bohaterowie będą naprawdę razem. Z pewnością zelektryzują ich jedne z najbliższych odcinków telenoweli. Czy będziemy świadkami przełomu w relacjach między głównymi bohaterami?

„Więzień miłości” – co dalej z Zehrą i  Ömerem?

W kolejnych odcinkach serialu „Więzień miłości” na skutek różnych zbiegów okoliczności Zehra trafia do mieszkania swojej przyjaciółki Leyli. Przyczyniła się do tego z pewnością także zazdrosna Alev, która podstępem próbowała nastawić domowników przeciwko żonie przyszywanego kuzyna.

Do Zehry przychodzi Ömer. Kobieta jest zaskoczona widząc męża w domu Leyli. Tym bardziej, że zostawiła mu wiadomość prosząc, aby nie przyjeżdżał. Jej zdaniem mógł przecież zadzwonić. W końcu bohaterowie serialu „Więzień miłości” jedzą wspólnie śniadanie.

Kiedy wydaje się, że serial TVP2 „Więzień miłości” niczym nas nie zaskoczy okazuje się, iż Leyla musi niespodziewanie wyjechać na wieś. Kobieta musi zawieźć leki swojej cioci. Zehra oświadcza mężowi, że zostanie na noc w domu przyjaciółki. Jednak Ömer nie ma zamiaru zostawić jej tam samej i również decyduje się pozostać u Leyli. Informuje nawet o tym swoją siostrę Ayse, z którą w międzyczasie rozmawia przez telefon. Zehra jest zaskoczona i początkowo nie chce się na to zgodzić. Koniec końców małżeństwo „na niby” spędza razem noc w domu swojej znajomej. Jednak każde z nich śpi w osobnym pokoju.

Następnego dnia Ömer zamierza przeprowadzić z Zehrą ważną rozmowę. Trzymając żonę za dłonie poprosi ją by nie uciekała od niego, tylko go wysłuchała. Co chce wyznać mężczyzna? Czy przyzna się, iż zrodziły się w jego sercu ciepłe uczucia do Zehry? Na to pytanie odpowiedź poznamy w następnych odcinkach serialu „Więzień miłości”. A może już teraz macie jakiś pomysł? Piszcie w komentarzach. Czekamy.

Źródło: turkweb.pl

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ