D

Dziennikarz ujawnił całą prawdę: oto kim jest Zbigniew Stonoga

Dziennikarz ujawnił całą prawdę: oto kim jest Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga nie był do końca szczery ze swoimi fanami? Dziennikarz Marcin Rola ujawnił właśnie fakty, o których kontrowersyjny biznesmen nie mówił zbyt chętnie. Trudno Roli nie wierzyć, gdy powołuje się na akta sądowe i podaje nawet sygnatury spraw. To początek wojny pomiędzy gwiazdami serwisu YouTube?

Marcin Rola, jak zaznacza, zdaje sobie sprawę, iż naraża się Zbigniewowi Stonodze. Nie wyklucza nawet, iż zostanie zwyzywany niczym dziesiątki innych osób, które stanęły biznesmenowi na drodze. Założyciel telewizji wRealu24 uznał jednak, że internauci powinni poznać fakty, o których Stonoga raczej wolał nie mówić.

Albowiem na przestrzeni lat Zbigniew Stonoga przypominał głównie o swoich wyrokach uniewinniających, których miało być ponad sto. Byliśmy również przekonywani, że Stonoga jest bezpodstawnie szykanowany przez państwo polskie. W ten sposób argumentował swoje nieparlamentarne, często wulgarne słowa kierowane do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, Jarosława Kaczyńskiego czy wcześniej – jeszcze do ludzi z PO-PSL.

Marcin Rola ujawnia szokujące fakty. Jak zareaguje Zbigniew Stonoga?

We wtorek Marcin Rola zamieścił na swoim kanale w serwisie YouTube bardzo interesujący film. Opowiada w nim głównie o tym, co udało mu się znaleźć w archiwach sądowych. Materiał trwa blisko pół godziny i dowiadujemy się z niego dość zaskakujących rzeczy.

Jak się bowiem okazuje, Zbigniew Stonoga na przestrzeni niespełna dwóch dekad był wielokrotnie skazywany, przy czym często pojawiają się określenia „przywłaszczenie” czy „znieważenie”.

Podkreślam: każdą z tych spraw można zweryfikować i sprawdzić. Po to podam wam sygnatury spraw. To, co zaraz wam powiem stawia pod znakiem zapytania wiarygodność pana Zbigniewa Stonogi – mówi w poniższym materiale Marcin Rola.

Następnie Rola przeszedł do części właściwej i odczytał kilka wyroków. Jak podsumował, „od 2000 roku Zbigniew Stonoga był skazywany przez polskie sądy prawie 20-krotnie”.

Poniżej rzeczony materiał wideo, w którym Marcin Rola wymienia kolejne sprawy i wyroki, jakie słyszał – głównie w XXI wieku – Stonoga

    1. Kontrowersyjny pomysł Trzaskowskiego po śmierci Pawła Adamowicza
    2. Magda Gessler zachowała się skandalicznie. Mieszkańcy chcieli ją zlinczować
    3. Zbigniew Stonoga zatrzymany. Wiemy, jakie postawiono mu zarzuty
    4. Zbigniew Stonoga ujawni film z Patrycją Kotecką? Znamy całą prawdę
    5. Faktura VAT. Szykują się duże zmiany dla przedsiębiorców

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ