Brat Magdy Gessler zrozpaczony! Dramatyczny apel

gessler
gessler

Piotr Ikonowicz – brat Magdy Gessler, słynnej właścicielki restauracji i prowadzącej „Kuchenne Rewolucje” w TVN, na gwałt szuka pracy! Co się stało, że znalazł się w tak dramatycznej sytuacji?

Brat Magdy Gessler to osoba bardzo szczególna. Właściwie od zawsze znajduje się w cieniu swojej sławnej siostry, która jest już prawdziwą gwiazdą telewizji. Kiedyś był politykiem, jednak ludzka krzywda, z jaką się w swoim życiu spotykał, spowodowała, że postanowił zająć się pomaganiem innym. Został krótko mówiąc społecznikiem. Czy dobro, które przez ostatnie lata dał innym powróci do niego?

Ikonowicz od dawna poświęca się cały swojej pracy. Niestety sytuacja życiowa i finansowa wielu napotykanych ludzi powoduje, że przeżywa prawdziwy koszmar! Brat Magdy Gessler zamieścił na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym Facebook wyjątkowo rozpaczliwy apel.

Dramatyczny wpis

Pozostaje sobie tylko pomyśleć, jak musi się czuć pisząc te słowa, ale zapewne wierzy, że uda mu się pomóc kolejnej osobie. Właśnie zdecydował się poszukać pracy tajemniczemu mężczyźnie, który zapewne chce pozostać anonimowy.

gessler

Jak widać dramat osobisty powoduje, że łzy same cisną się do oczu. Miejmy nadzieję, że brat Magdy Gessler spotka się z życzliwością i ktoś okaże mu pomoc? Co wynika z treści posta? „Choroba żony sprawiła, że z jednego skromnego dochodu nie byli w stanie się utrzymać i płacić rat. Teraz komornik przymierza się do licytacji domu” – opisuje brat Magdy Gesller.

Zobacz także: Magda Gessler zachowała się skandalicznie. Mieszkańcy chcieli ją zlinczować

„Człowiek ma 47 lat, jest pracowity, ale za mało zarabia. Wśród licznych kwalifikacji (hydraulik) ma papiery na wózek widłowy. Jeżeli ktoś coś wie o pracy dla tego pana, proszę o informacje na priv. Mieszkają w Błoniu pod Warszawą” – informuje brat Magdy Gessler. Trzymamy zatem kciuki, aby udało się Piotrowi Ikonowiczowi pomóc kolejnej osobie. Trzeba przyznać, że postępuje bardzo szlachetnie i może być prawdziwym wzorem do naśladowania.

Piotr Ikonowicz – brat Magdy Gessler – to polski polityk, dziennikarz, poseł na Sejm II i III kadencji.

Źródło: se.pl, facebook

Bogdan Wałek
Dziennikarz otopress.pl. Absolutnie wszechstronna postać - polityka, rozrywka, sport. Napisz do autora: bogdan@otopress.pl