R

Rafał Mroczek odchodzi z „M jak miłość”? Afera w serialu!

Rafał Mroczek odchodzi z „M jak miłość”? Afera w serialu!

Po sytuacji, jaka miała miejsce w serialu „M jak miłość”, widzowie spekulują, że może być to początek końca roli Pawła (Rafał Mroczek). Czy mają rację? Aktor przerywa milczenie!

Afera w „M jak miłość”. Czy Rafał Mroczek odejdzie z serialu?

Afera, jaka wybuchła w „M jak miłość” może być początkiem końca roli, którą w serialu odgrywa Rafał Mroczek. Mowa o pocałunku Pawła i Kingi (Katarzyna Cichopek). Przypomnijmy, że Kinga to żona Piotrka, czyli serialowego brata Pawła. I choć w rezultacie ma ona wybaczyć ten wybryk swojemu szwagrowi, to jednak podobno nie będzie mogła o nim zapomnieć. W związku z tym Piotrek ma domyślić się tego, że jego brat czuje coś do Kingi. To rzeczywiście niezły skandal! Co jednak mieli na myśli twórcy serialu? Czy wprowadzając taki wątek chcą pozbyć się Rafała Mroczka?

Rafał Mroczek przerywa milczenie

Aktor postanowił w końcu wyjawić swoim fanom, czy faktycznie zamierza zrezygnować z udziału w „M jak miłość”. Przyznał, że ma dosyć granej przez siebie roli. W wywiadzie dla Wideo Portalu Rafał Mroczek powiedział całą prawdę.

„Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat” – wyznał Rafał Mroczek.

Czy jednak cała afera i słowa aktora oznaczają, że odejdzie on z obsady „M jak miłość”? Na szczęście uspokoił on swoich fanów słowami: „Na razie się nigdzie nie wybieram!”.

Źródło: superseriale.se.pl

  1. Justyna Żyła poprawiła swoją twarz! Zrobiła korektę…
  2. Joanna Jędrzejczyk i jej dramat. Wyszło na jaw, że…

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ