W

Więzień miłości – na to wyznanie czekaliśmy cały sezon!

Więzień miłości – na to wyznanie czekaliśmy cały sezon!

Turecka produkcja „Więzień miłości” zawładnęła sercami milionów Polaków. Serial emitowany na antenie TVP gromadzi przed telewizorami mnóstwo osób. Z niecierpliwością czekają na kolejne odsłony historii Zehry i Ömera. Kibicują im, życząc jak najlepiej. Przeżywają wszelkie intrygi, które mogłyby rozdzielić parę. Jak się okazuje wkrótce szykuje się prawdziwy zwrot akcji!

„Więzień miłości” – stało się niemożliwe?

Historia Zehry i Ömera zaczęła się bardzo burzliwie. On bogaty biznesmen potrzebował kobiety, która zgodziłaby się za pieniądze zostać jego żoną. Wszystko po to, aby uszczęśliwić śmiertelnie chorą siostrę. Ona niezamożna dziewczyna potrzebowała pieniędzy na operację ukochanego ojca. Bohaterowie serialu „Więzień miłości” zawarli kontrakt. Ömer miał jak najgorsze zdanie na temat żony, którą uważał za intrygantkę i osobę żądną pieniędzy. Zehra także niezbyt przepadała za mężem, który jej zdaniem był tyranem bez uczuć. Pomimo to było widać, że coś między nimi iskrzy. Widzowie TVP żyli nadzieją, że prędzej, czy później parę połączy prawdziwa miłość.

Niestety, okazywało się, że z biegiem czasu jest coraz gorzej. Z pewnością nie pomagały temu intrygi zazdrosnych Alev oraz Yenera. Kiedy było już naprawdę źle powoli zaczęło się coś zmieniać między głównymi postaciami produkcji „Więzień miłości”. Jednak do przełomu było jeszcze daleko. Pojawił się miks uczuć – sympatia, przetykana wątpliwościami co do uczciwości drugiej strony. Tymczasem widzowie TVP mieli w głowach tylko jedno pytanie: kiedy się w końcu zakochają w sobie?

Wszystko wskazuje, że cierpliwość fanów serialu TVP „Więzień miłości” zostanie wkrótce nagrodzona. W kolejnych odcinkach Ömer uświadomi sobie, że pokochał Zehrę. Kupi dla niej nawet piękny pierścionek z brylantem. A kiedy kobieta nie chce przyjąć podarunku, planuje romantyczną kolację. Punktem kulminacyjnym jest rozmowa Ömera z Demirem, którą usłyszy Zehra. Odtąd kobieta będzie już wiedzieć, że mąż ją kocha. Dojdzie nawet do tego, że mężczyzna podejmie decyzję o oświadczynach!

Wszystko wskazuje na to, że wielbicieli produkcji „Więzień miłości” czeka mnóstwo emocjonujących chwil. Czy wy również śledzicie losy Zehry i Ömera? A może macie jakąś inną ulubioną postać z serialu emitowanego w TVP?

Źródło: Telemagazyn

Popularne na otopress.plLoading RSS Feed

KONIECZNIE ZOBACZ