Jest komentarz. Marta Manowska o swoim odejściu z „Rolnik szuka żony”

Marta Manowska, Rolnik szuka żony
Marta Manowska/ screen YouTube

Marta Manowska to prawdziwy skarb w obsadzie TVP. Programy, które prowadzi cieszą się olbrzymią popularnością. Łącznie „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior” ogląda ponad 11 milionów widzów! Telewizja Polska postanowiła wykorzystać olbrzymią sympatię widzów do Manowskiej i dać jej kolejny program. Mowa o „8 wspaniałych”. 

Marta Manowska o odejściu z „Rolnik szuka żony”

Media obiegły równocześnie dwie informacje. Pierwszą z nich już znacie. Marta Manowska poprowadzi nowe show TVP – „8 wspaniałych”. Chwilę później w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje, że Manowska ma zrezygnować z „Rolnik szuka żony”. Nie tyle zrezygnować wprost, ale takie plany miała przejawiać wobec niej Telewizja Polska. Autorzy rewelacji powoływali się na informacje ze ścisłego kierownictwa stacji, mówiące o tym, że „Rolnik szuka żony” został już tak rozsławiony, że poradzi sobie z nim inna prezenterka, a Marta Manowska może skupić się na rozpropagowaniu „8 wspaniałych”.

Jak się jednak okazuje, informacje te były kompletnie wyssane z palca. Manowska nigdzie się nie rusza i nadal będzie prowadzić najpopularniejsze show TVP. Nowy obowiązek, który jej dojdzie, czyli program „8 wspaniałych” ze spokojem da pogodzić z pozostałymi zajęciami.

O wszystkim Marta Manowska poinformowała w wywiadzie z „Party”. Gwiazda powiedziała wprost: Nie, nie opuszczę statku. 

Fani „Rolnik szuka żony” mogą się czuć uspokojeni. Dlatego, że Manowska pozostanie w roli prowadzącej show.

Źródło: Party.pl, inf. własna

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.