Doda w końcu ujawniła prawdę o Nergalu

Doda

Doda, znana piosenkarka, przez wiele lat związana była z Nergalem, wokalistą zespołu Behemoth. Od ich rozstania minęło już 7 lat. Dorota postanowiła jednak w końcu przerwać milczenie i wyjawiła całą prawdę o swoim byłym partnerze. Co powiedziała?

Doda i Nergal – kontrowersyjna para

Doda (Dorota Rabczewska) oraz Nergal (Adam Darski) to para, która słynęła z niemałych kontrowersji. Oboje to silne osobowości i gwiazdy lubiące szokować swoich fanów. Podczas swojego wieloletniego związku niejeden raz potrafili wywołać wokół siebie skandal. Ich burzliwa relacja skończyła się około 7 lat temu, chociaż Doda była bardzo zaangażowana w związek z Darskim. Co było powodem ich rozstania?

Choroba Nergala i szokujące rozstanie

Kiedy Adam Darski dowiedział się, że jest chory na białaczkę jego ukochana partnerka nie opuściła go w potrzebie. Piosenkarka robiła wszystko, aby wspierać Nergalowi. M.in. angażowała się w liczne akcje, podczas których prosiła o pomoc dla Adama. Nergal podczas trudnych chwil mógł liczyć na Dorotę w każdym momencie. Na szczęście Nergal wyzdrowiał i wszystko skończyło się dobrze. Wszystko, oprócz jego związku Robczewską. Doda z pewnością nie spodziewała się, że Darski ją zostawi, więc jego decyzja była dla niej niemałym szokiem. Powiedziała, że o rozstaniu poinformował ją… SMS-em!

Dziś Doda nie chce znać Nergala i jego propozycję pojednania, którą proponował w 2012 r., piosenkarka stanowczo odrzuciła.

„No on tak może mówić, bo ja mu nic złego nie zrobiłam. Ale… nie chcę się z nim kolegować. Mi się wydaje, że on jest złą osobą po prostu, że jest podłym człowiekiem i ja nie chcę mieć takiego kolegi” – tłumaczyła swoją decyzję Doda.

Źródło: fakt.pl

  1. WOŚP – skandal podczas finału. „Co to kur… jest?”
Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: [email protected]