Doda jest chora? Lekarze twierdzą, że miała zawał

doda
doda

Doda poważnie cierpi. Od pewnego czasu mocno walczy z pewną przypadłością. Lekarze rozkładają ręce, a fani boją się, że będzie musiała zakończyć karierę!

To dziwne schorzenie spędza od dawna sen z powiek nie tylko piosenkarce, ale przede wszystkim jej wiernym fanom. Informacje na temat jej zdrowia są coraz bardziej niepokojące. Ostatnia wizyta u lekarza nie dała nadziei na pozytywne rozwiązanie tej sprawy.

Doda cierpi, to może być zawał…

Doda jest od dawna w bardzo ciężkim stanie. Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się szczątkowe informacje o bardzo tajemniczej chorobie, która ją dotknęła. Można było również przeczytać, ze nawet lekarze rozkładają ręce, gdy patrzą na jej najnowsze wyniki badań. Co właściwie dręczy Dodę?

Piosenkarkę dręczą dziwaczne piski w… uszach. Jak można wyczytać w sieci, to może być nawet zawał ucha środkowego! Uszy w jej zawodzie to jednak sprawa bardzo istotna. Niestety badania nie potrafią wskazać na przyczynę, jak i dać nadziei na udane leczenie. Doda jest już zapewne bliska załamania, bo ile można wytrzymać nieustający pisk? Jak widać, nie ma lekko!

Zobacz także: Doda prawie nago! To prezent dla jej fanów?

Doda skarżyła się pierwszy raz na swój stan zdrowia kilka tygodni temu. Jak można wywnioskować, od tamtej pory nie uległ on poprawie. Coraz częściej fani widzą ją na jej profilach w mediach społecznościowych zalaną łzami i bez makijażu.

Fala wsparcia od fanów

Za wszystkie ciepłe i szczere wyrazy wsparcia Doda dziękowała fanom wielokrotnie. Oni wiedzą od niej samej, że przyczyna tego dziwacznego schorzenia nie jest znana nadal ani jej, ani lekarzom. Ci zalecają jej przede wszystkim zrezygnowanie ze słuchania muzyki i w ogóle unikanie jakiegokolwiek hałasu! Ale czy w jej zawodzie to możliwe?

Doda na pewno stoi przed wielkim dylematem, bo jej kiepskie zdrowie może spowodować przerwanie kariery. Nie da się przecież być piosenkarką, która unika dźwięku. Miejmy nadzieję, że to, co się dzieje aktualnie u Dody nie spowoduje całkowitego zakończenia działalności artystycznej, bo jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze, a ostatnie fotografie nie pozostawiają nam żadnych złudzeń. Doda cierpi nie tylko w środku, ale i na zewnątrz.

Źródło: natemat.pl, instagram