Julia Wieniawa pokazała za dużo? Fani nie mają wątpliwości

Julia Wieniawa mimo, że ma 21 lat, to już stała się poważnym graczem na polskim rynku show-biznesu. Wieniawa rozsławiła się dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Tym razem jednak nie o jej karierę chodzi, a o zdjęcie, które wypłynęło do sieci. Czy pokazała za dużo? Fani nie mają wątpliwości. 

Julia Wieniawa pokazała za dużo?

Wieniawa olbrzymią popularność zyskała dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2012 roku i szybko zaskarbiła sobie sympatię telewidzów. Co roku spływają do niej nowe propozycje, sama wystąpiła w wielu serialach, czy nawet ostatnio filmach – Kobiety Mafii, Serce nie sługa, Jak poślubić milionera?

ZOBACZ:  Jest komentarz. Marta Manowska o swoim odejściu z "Rolnik szuka żony"

Ostatnio potwierdzono także, że Julia Wieniawa wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Dancing with the Stars. Widzowie nie mają wątpliwości, że 21-latka zaliczać się będzie do ścisłego grona faworytów show Telewizji Polsat.

O olbrzymiej popularności Wieniawy świadczy także fakt, że jej konto w popularnym serwisie Instagram śledzi blisko 1,5 miliona osób! To właśnie na Instagramie, Julia Wieniawa dodała zdjęcie, które odbiło się szerokim echem. Czy nie pokazała zbyt wiele? Sami zobaczcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

??

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa na zdjęciu pozuje w samej bluzce… bez stanika. Dlatego też nie sposób nie zauważyć odbijających się piersi młodej aktorki. Tak odważne zdjęcie spodobało się jednak jej fanom i fankom, którzy lawinowo zaczęli pisać komentarze. Dlatego reakcje z serduszkami błyskawicznie zapełniły miejsce pod postem.

A Wy jak uważacie, czy Julia Wieniawa nie pokazała zbyt wiele?

źródło: Instagram