Kinga Duda wpadła w okropny nałóg. Prezydent wściekły!

Kinga Duda to wciąż osoba, o której mało wiemy. Córka prezydenta Andrzeja Dudy stara się nie wzbudzać żadnych kontrowersji ze względu na ojca. Jednak wyszła na jaw paskudna prawda…

Córka prezydenta Kinga Duda doskonale wie, że jako córka głowy państwa wciąż jest pod lupą mediów. Udaje się jej od niemal 5 lat unikać skandali i wpadek, ale nie tym razem!

Córka prezydenta uzależniona od…

Kiedy ostatni raz słyszeliście, co u niej nowego? No właśnie, dawno temu. Nie dziwi więc fakt, że informacja o jej paskudnym nałogu, która właśnie obiega media, wstrząsnęła wszystkimi. Okazało się bowiem, że Kinga Duda jest uzależniona od papierosów! Na jej idealnym do tej pory wizerunku pojawiła się więc głęboka rysa…

Wstydliwa tajemnica rodziny Andrzeja Dudy wyszła na jaw. Z papierosem w ustach Kinga Duda została przyłapana na gorącym uczynku przez dziennikarzy. Wystarczyło zaledwie kilka ujęć fotoreporterów, by w Internecie wywołać prawdziwą burzę. Córka Andrzeja Dudy zalicza wobec tego pierwszą tak poważną wpadkę. Ale to nie koniec.

Zobacz także: Andrzej Duda oskarżony publicznie. Mocne słowa

Kinga jakiś czas temu ukończyła z bardzo dobrymi wynikami studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ostatnio rozpoczęła również zawodową pracę. Internet obiegła informacja o jej zarobkach. Ile może zarobić córka prezydenta jako prawnik? Podobno może dostawać co miesiąc przelew w wysokości nawet 7 tys. złotych miesięcznie!

Nikt nie jest idealny

Cóż, jak widać nikt idealny nie jest – nawet Kinga Duda. Jest prawnikiem, a zawód ten bez wątpienia jest niezwykle stresujący i trudny. Wygląda więc na to, że palenie papierosów umożliwia jej uporanie się z codziennymi nerwami i łagodzenie ich skutków.

Jak przystało na znaną osobę i w dodatku córkę pierwszej osoby w państwie, Duda w prestiżowy sposób pielęgnuje swój nałóg. Reporterzy od razu zauważyli, że używa do tego bardzo modnego urządzenia do podgrzewania tytoniu. Podsumowując – mimo tego, że córkę prezydenta dotknął ten paskudny nałóg, to chociaż robi to – jak widać – na odpowiednim poziomie. Miejmy nadzieję, że jej zachowanie nie wpłynie negatywne na kampanię wyborczą ojca.

Źródło: msn.com, twitter

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: