P

Przerażające. Po tej wizji Krzysztof Jackowski aż złapał się za głowę

Przerażające. Po tej wizji Krzysztof Jackowski aż złapał się za głowę

Krzysztof Jackowski to niezwykle znany i ceniony w Polsce, a także poza granicami naszego kraju jasnowidz. Swoje umiejętności potwierdził już niejednokrotnie. Od jakiegoś czasu wizjoner zaczął zajmować się niekonwencjonalnymi metodami wróżenia. Przewiduje najbliższe wydarzenia na świecie, nie waha się także trącać o politykę, czy pogodę. Tym razem jednak aż sam złapał się za głowę, po tym co zobaczył… III wojna światowa?

Krzysztof Jackowski aż złapał się za głowę…

Jasnowidz regularnie spotyka się ze swoimi widzami na kanale Youtube. Tam też przeprowadza dla nich wizję na żywo. Obserwatorzy aktywnie uczestniczą w dyskusji, zadając pytania i odnosząc się do samych przepowiedni. Tym razem jednak, to, co zobaczył Krzysztof Jackowski przeraziło nawet jego samego.

Nie będziecie zdziwieni, jeżeli napiszemy, że chodzi o Bliski Wschód. To właśnie tam, w ostatnim czasie koncentrują się niemal wszystkie myśli Jackowskiego. Co ważne, w wizji tej nie chodzi wcale o Iran, Irak, czy Stany Zjednoczone. Co więc dokładnie zobaczył jasnowidz z Człuchowa, czyżby wywoływana wszędzie w sieci, potencjalna III wojna światowa? Zobaczcie sami…

– Duży kraj na Bliskim Wschodzie, będący w przyjaźni ze Stanami Zjednoczonymi zacznie nagle odwracać się od nich. To zmieni sytuację na Bliskim Wschodzie – rozpoczął z przerażeniem Krzysztof Jackowski, łapiąc się za głowę.

Po chwili dodał – Nie wiem, czy to chodzi o Arabię Saudyjską, czy o inne państwo, ale może mieć to związek z Libanem. Przez to, co będzie się działo w Libanie – kontynuował tajemniczo wizjoner.

– To może oznaczać, że eskalacja na Bliski Wschód może być kilku punktowa. Dzieje się teraz coś, co może być zaczątkiem bardzo poważnej, chyba najpoważniejszej w historii sytuacji na Bliskim Wschodzie – powiedział w przerażających słowach Krzysztof Jackowski, podczas transmisji na Youtube.

Czy jasnowidzowi chodzi o to, że na Bliskim Wschodzie może rozpocząć się III wojna światowa? Tego nie wiemy. Jednak z jego słów, a także mimiki można wywnioskować, że przeczuwa iż szykuje się tam bardzo poważny konflikt. Obecna sytuacja, a więc uspokojenie na linii Iran – USA może być tylko ciszą przed burzą… oby jednak nie.

źródło: Youtube

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ