B

Bankierzy dali kasę Owsiakowi. Ale się wysypali!

Bankierzy dali kasę Owsiakowi. Ale się wysypali!
mBank ponownie wraz ze swoimi klientami dodał do konta Owsiaka grube pieniądze. Tym samym instytucja przyczyni się do rekordowego wyniku zbiórki. Do fundacji trafi aż…

Najważniejszy cel 28. Finału WOŚP udało się zatem osiągnąć. W tegorocznej edycji udało się zebrać rekordowe środki. One są wciąż liczone, ale już teraz wiadomo, że rekord po raz kolejny zostanie pobity. mBank wraz z klientami rzucił Owsiakowi prawie 14 mln zł!

Jak udało się osiągnąć taki sukces? mBank za każde 100 wpłat klientów na WOŚP w kwocie minimum 10 zł od siebie dołożył całe 100 tys. zł. Akcja trwała aż 20 dni. Ale to jedna z wielu akcji, jakie podczas tegorocznego finału WOŚP miały miejsce.

Akcja WOŚP i Mastercard Polska to już prawdziwa tradycja. Każdy unikalny i pierwszy wpis na Twitterze zawierający w swojej treści hashtag #MastercardGrazWOŚP to 5 zł na Owsiaka od firmy. Liczą się również retweety i podobno ich było najwięcej (ponad połowa).

mBank współpracuje z WOŚP nie tylko raz w roku. Od 1 stycznia trwa akcja „W rytmie WOŚP”, która w zamyśle skierowana jest do klientów korporacyjnych. Za każde nowe konto bankowe dla firmy, bank zobowiązał się przez pół roku przelewać Owsiakowi kwotę równą wysokości wszystkich opłat za prowadzenie rachunku.

Klienci detaliczni również mogą wspierać WOŚP przez cały rok. Wystarczy, że założą cel oszczędnościowy i co miesiąc będą wspierać Fundację wybraną przez siebie kwotą. W ubiegłym roku przekazali dzięki temu 800 tys. zł.

Metod pomagania jest bez liku. Wirtualne puszki, eSkarbonki, SiePomaga, aukcje Allegro… Bez wątpienia każdy znajdzie dla siebie najlepszą metodę na wrzucenie paru złotych. Już niebawem rozliczymy się także z fiskusem (PIT), dzięki czemu do portfela Jurka wleci dodatkowy 1 proc. z podatku.

Źródło: mbank.pl, fintek.pl

Popularne na otopress.pl

Loading RSS FeedKONIECZNIE ZOBACZ