Wielka rewolucja w PKO BP! Już wiadomo, dlaczego

PKO BP

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna, czyli w skrócie PKO BP to jeden, z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja ta oferuje usługi zarówno dla klientów detalicznych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla dużych korporacji. Dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że bank zdecydował się wprowadzić duże zmiany, które mogą dotknąć każdego.

PKO BP wprowadza duże zmiany

Zmiany dotkną wszystkich klientów, którzy sprawy przychodzą załatwiać w oddziałach. Jak podaje portal Business Insider Polska, PKO BP dokona rewolucji w 500 swoich oddziałach. O co takiego chodzi?

ZOBACZ!
Państwowa Inspekcja Pracy zapowiada kontrole. Uważaj!

Otóż we wspomnianej liczbie oddziałów pojawią się zupełnie nowe urządzenia. Mają one na celu przede wszystkim usprawnić, a także skrócić czas obsługi klientów. Bank też dzięki temu zaoszczędzi na papierze i bardziej zadba o środowisko.

Mowa o dotykowych ekranach, które pojawią się prawdopodobnie przy każdym okienku w oddziałach PKO BP. Dzięki nim, aktualnie obsługiwany klient ujrzy w przystępny sposób wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Co najważniejsze, będzie mógł też złożyć podpis elektroniczny pod dokumentem.

ZOBACZ!
ZUS wstrzymuje wypłaty pieniędzy. Przelała się czara goryczy

Ponadto, dzięki urządzeniom, pracownicy banku będą mogli pokazać klientom, jak mają obsługiwać serwis transakcyjny. Pierwsze urządzenia pojawiły już się w grudniu 2019 roku w oddziałach PKO BP. Było to jednak tylko kilkadziesiąt dotykowych ekranów. Teraz szykuje się prawdziwa rewolucja. Do połowy 2020 roku, w 500 oddziałach mają zostać zainstalowane wspomniane urządzenia.

Rewolucja następuje we współpracy z firmą Nanovo. Dotykowe ekrany nazywają się fachowo Work Station.

źródło: Business Insider Polska

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.