O krok od tragedii na planie serialu „Przyjaciółki”

Przyjaciółki to serial, który na antenie stacji Polsat emitowany jest nieprzerwanie od 2012 roku. Główne bohaterki to Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. W listopadzie zakończył się już 14. sezon kultowej produkcji, a fani wyczekują na wiosnę i kontynuację serialu. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja o tym, że na planie było naprawdę gorąco. Niewiele brakowało, a doszłoby do prawdziwej tragedii.

O krok od tragedii na planie serialu „Przyjaciółki”

O wszystkim wyczytać możemy na łamach magazynu Party, który na co dzień zajmuje się światem show-biznesu i dostarcza takie oraz różne inne łakome kąski zza kulis.

Zanim jednak przejdziemy do sedna sprawy, warto przytoczyć, jak ogromnym sukcesem są „Przyjaciółki” dla stacji Polsat. Według badań Nielsena aż 1,6 miliona osób śledzi losy serialowych „Przyjaciółek”. W jedną z nich wciela się Joanna Liszowska.

ZOBACZ:  Julia Wieniawa pokazała za dużo? Fani nie mają wątpliwości

To właśnie z jej udziałem mogło dojść do tragedii na planie serialu „Przyjaciółki”. Liszowska podczas jednej ze scen musiała wskoczyć do wody. Okazało się jednak, że jest tam jednak za płytko, jak na wysokość z której Joanna Liszowska skakała. O tym, że po wykonanej „akrobacji” poczuła ból, opowiedziała właśnie na łamach wspomnianego magazynu Party:

Udowodniłam wszystkim, że można wskoczyć do wody na głębokość kolan i… zniknąć w niej całkowicie. Pamiętam też Ból. Wydawało mi się wtedy, że urwało mi stopy, ale wyłoniłam się z tej wody jak syrena. Całe szczęście dubli nie było.

Na całe szczęście do tragedii nie doszło. Choć, jak sama Joanna Liszowska poinformowała – poczuła ból, gdy skoczyła do wody na głębokości… kolan.

ZOBACZ:  Jest komentarz. Marta Manowska o swoim odejściu z "Rolnik szuka żony"

Serial „Przyjaciółki” powróci do ramówki stacji Polsat na wiosnę. Będzie to już 15. sezon i zapewne kolejny raz dzieło Akson Studio przypadnie do gustu telewidzów. Najwierniejsi fani już nie mogą doczekać się nowych odcinków.

źródło: Party