Doda pokazała pośladki. Przesadziła tym razem?

Doda
Doda, fot. YouTube

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to polska gwiazda muzyki popularnej, która przez lata występowała razem z zespołem Virgin. Od końca poprzednich wakacji piosenkarka stara się rozwijać samodzielną karierę. Niestety w ostatnim czasie na przeszkodzie realizacji tego założenia stanęła jej poważna dolegliwość zdrowotna. Mimo wszystko Rabczewska wciąż stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Na portalu Instagram zamieściła przed dwoma dniami bardzo odważne zdjęcie, które bez wątpienia mogło rozpalić zmysły obserwatorów.

Kim jest Dorota „Doda” Rabczewska?

Dorota Rabczewska to polska piosenkarka, która przyszła na świat 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się częściowo w 1998 roku, kiedy to występowała jako aktorka musicalowa teatru Buffo. Następnie w 2000 roku Doda zgłosiła się na jeden z castingów organizowany przez zespół Virgin. Prędko członkowie komisji kapeli poznali się na talencie 16-letniej Doroty. W kolejnych latach to właśnie ona miała największy wpływ na rozpoznawalność zespołu. Doda oprócz śpiewu, potrafiła również zwrócić oczy fanów w jej kierunku przy pomocy kontrowersyjnych gestów oraz kreacji.

Dziś Doda zdecydowanie bardziej stara się dbać o swój wizerunek. Jeszcze kilka lat temu o Dorocie Rabczewskiej było głośno przede wszystkim za sprawą mnogości skandalów z jej udziałem. Piosenkarka potrafiła skutecznie zwrócić na siebie uwagę największych tabloidów w Polsce. Jak to robiła? Przede wszystkim stawiała w tym aspekcie na bardzo kontrowersyjne komentarze pod adresem innych gwiazd polskiego show-biznesu. W drugiej kolejności duży wpływ miał również strój, w jakim pojawiała się publicznie Doda. Jedną z tego typu kreacji niedawno postanowiła przypomnieć fanom na portalu Instagram.

Kontrowersyjny wpis na portalu Instagram

Doda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ta reguła dotyczy również jej działalności na portalu społecznościowym Instagram. To właśnie w tym miejscu Dorota wstawia zdjęcia oraz nagranie ściśle związane z jej życiem prywatnym, oraz zawodowym.

Przed dwoma dniami Doda postanowiła opublikować zdjęcie sprzed dobrych paru lat. Trzeba przyznać, że było ono bardzo odważne. W szczególny sposób zostały na nim uwiecznione kobiece walory piosenkarki.

– No cóż. Z całym szacunkiem dla mojego uporu ???co ja miałam w głowie (na głowie) że byłam zachwycona tym kolorem i kondycją włosa ??żeby była jasność — nadal jestem pod wrażeniem CAŁEJ RESZTY ??2009 – napisała pod zdjęciem Doda.

Źródło: Instagram

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: michal@otopress.pl