Julia Wieniawa kusi na Insta. Zdjęcie robi wrażenie

Julia Wieniawa to młoda aktorka znana z serialu „Rodzinka PL” (TVP) oraz „Zawsze warto” (Polsat). Nie ulega wątpliwości, że aktualnie Julia jest...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Julia Wieniawa to młoda aktorka znana z serialu „Rodzinka PL” (TVP) oraz „Zawsze warto” (Polsat). Nie ulega wątpliwości, że aktualnie Julia jest praktycznie na samym szczycie hierarchii polskiego show-biznesu. Jeszcze kilka lat temu nikt się nie spodziewał, że jej kariera nabierze tak dużego rozpędu. Dziś Wieniawa oprócz aktorstwa jest zaliczana do grona początkujących polskich piosenkarek. Warto zaznaczyć, że również i w tej branży od samego początku święci olbrzymie triumfy. Jej debiutancki singiel pod tytułem „Nie muszę” w rok obejrzało na portalu YouTube aż 14 milionów widzów. Na dodatek młoda celebrytka z każdym dniem poszerza grono swoich fanów na portalu Instagram.

Julia Wieniawa na portalu Instagram

Julia Wieniawa to już na ten moment gwiazda olbrzymiego formatu. Nie ulega wątpliwości, że bodźcem do rozwoju dla Julki był angaż do serialu „Rodzinka PL” w TVP. W międzyczasie aktorka pojawiła się również w kilku filmach, aż trafiła do nowego serialu telewizji Polsat – „Zawsze warto”, gdzie odgrywa jedną z głównych ról.

Wielka gwiazda?

Zobacz także: Ekonomiści: drożyzna nas dobije. Polacy, zapnijcie pasy!

Dziś Julia Wieniawa dla wielu osób jest gwiazdą numer jeden w polskim show-biznesie. Jej profil na portalu społecznościowym Instagram już w tym momencie jest obserwowany przez grono ponad 1.5 miliona internautów. Jak do tej pory prym na Insta wiódł Kuba Wojewódzki, lecz już teraz młoda aktorka wyprzedza króla TVN o ponad 400 tysięcy obserwujących kont. Zakładając, że Julia dopiero nabiera rozpędu już teraz, można powiedzieć, że przytoczona liczba prędko będzie iść do góry. Przemawia za tym sam fakt wysokiej aktywności młodej celebrytki.

Polecamy również: Tusk wspomnina Adamowicza. Zaatakował również rząd

Wieniawa zaskoczyła wszystkich

Julia Wieniawa pewien czas temu oznajmiła, że chciałaby ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. W tym aspekcie miała na myśli przede wszystkim popularny portal Instagram. W pewnym momencie Julia bardzo negatywnie wypowiadała się na temat tej platformy. Mimo wszystko jej aktywność na Insta wciąż jest bardzo wysoka. Wieniawa praktycznie codziennie wstawia posty, które cieszą się olbrzymią popularnością. Tak też było i w przypadku ostatniego, na którym Julia jest w samym bikini!

View this post on Instagram

#tb Bali, I miss youuuu ☀️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Źródło: Instagram

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]