Ewa Chodakowska przygotowała ogromną niespodziankę. Fanki oszaleją

Ewa Chodakowska Allegro

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej znanych polskich trenerek fitness.  Jej oficjalny fanpage polubiły ponad 2 miliony osób, a praktycznie na każdy post reagują tysiące użytkowników serwisu. Ewa przyciąga ich do siebie szczerością, bezpośredniością i ciepłem. Właśnie zdecydowała się na ważny krok, który z pewnością ucieszy jej fanów. 

Ewa Chodakowska – prawdziwa businesswoman?

Trenerka rozpoczynała swoją karierę od prowadzenia zajęć fitness. Z biegiem czasu zyskała ogromną popularność. Dziś można o niej powiedzieć, że jest kobietą wielu talentów. Z powodzeniem prowadzi swój blog, motywuje kobiety do zmian na lepsze, tworzy własny program telewizyjny, a także jest redaktorką naczelną miesięcznika o zdrowym stylu życia. Mało tego w rankingu na najbardziej wpływowe kobiety w Polsce Ewa Chodakowska zajęła wysokie miejsce. Jakby tego było mało, trenerka zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze.

PLL LOT podjęły ważną decyzję. Co na to Ryanair i Wizz Air?

Tym razem podjęła długofalową współpracę z prawdziwym gigantem sprzedaży w naszym kraju. Mowa o znanym wszystkim Allegro. O co chodzi? Otóż do serwisu trafił asortyment związany z szeroko pojętym sportem i rekreacją. Można nabyć akcesoria fitness do ćwiczeń (np. maty, piłki, hantle) z limitowanej kolekcji sygnowanej nazwiskiem trenerki. Poza tym, dla użytkowników serwisu dostępne będą m.in. naturalne kosmetyki BeBio, czy zdrowe przekąski BeRaw. Wszystko to poleca nie kto inny jak Ewa Chodakowska.

Przejrzeliśmy platformę Allegro pod kątem asortymentu firmowanego imieniem i nazwiskiem Ewa Chodakowska. Fani i nie tylko mogą nabyć przykładowo butelkę bidon na wodę BeActive za niecałe 50 złotych. Ciekawą propozycją są także hantle ciężarki za 42,99 złotych. Wszystko w różnych wariantach kolorystycznych. Co ważne korzystając z usługi Allegro Smart! nie zapłacimy za przesyłkę ani grosza.

Jak Allegro tłumaczy podjęcie współpracy z taką osobą jak Ewa Chodakowska? Otóż dzięki Ewie fani fitnessu będą mogli w jednym miejscu, łatwo i szybko zakupić produkty popularnej trenerki. Istotne jest również to, iż ich ceny mają być przystępne dla każdego. W planach platformy są także akcje specjalne dla użytkowników serwisu.

Źródło: Allegro, WirtualneMedia