&

„Więzień miłości” – Ömer przeżyje wstrząs po tym co usłyszy?

„Więzień miłości” – Ömer przeżyje wstrząs po tym co usłyszy?
Scenarzyści tureckiej produkcji „Więzień miłości” nie dają nam odpocząć nawet na chwilę. W kolejnych odcinkach napięcie nie zmaleje. Wprost przeciwnie będzie jeszcze więcej emocji. Szczególnie lubiany przez widzów Ömer może doznać wstrząsu po tym wszystkim co na niego niespodziewanie spadnie. 

Serial TVP „Więzień miłości” nie zwalnia tempa

Ömer Kervancıoğlu, jeden z głównych bohaterów telenoweli „Więzień miłości” wiódł do tej pory raczej spokojne, poukładane życie. Najważniejsze dla niego były rodzina oraz praca. Kiedy dowiedział się, iż jego ukochanej siostrze zostało kilka miesięcy życia postanowił się dla niej poświęcić. By uszczęśliwić Ayse bierze ślub z Zehrą, której nie zna, ani nie kocha. Można nawet powiedzieć, że pała do niej niechęcią. Zresztą przyszła żona także nie darzy go ciepłymi uczuciami. Uważa go za tyrana, człowieka bez uczuć, a na ślub zgadza się tylko ze względu na pieniądze. Nie chce ich jednak dla siebie, tylko dla swego ciężko chorego ojca.

W jednym z kolejnych odcinków serialu TVP „Więzień miłości” Kervancıoğlu usłyszy wiadomość, której nie spodziewał się usłyszeć. Otóż lekarz jego młodszej siostry oświadczy mu, że Ayse jest całkowicie zdrowa! Jaka będzie reakcja mężczyzny? Czy powie o wszystkim swojej żonie? A może będzie się bał, że skoro nie ma już potrzeby utrzymywać fikcyjnego małżeństwa, Zehra odejdzie?

Jakby tego było mało Kervancıoğlu będzie miał spory problem z Alev. Kuzynka będzie chciała się zemścić za krzywdy jakich w jej mniemaniu doznała. Zaplanuje ucieczkę. Jednak kiedy będzie chciała podjąć pieniądze na jej drodze staną ludzie Hilmiego Yilmaza. Co to oznacza dla „czarnego charakteru” serialu „Więzień miłości”? Czy kuzynka Ömera wyjdzie cało z tego spotkania?

Jednak największą dawkę emocji widzom telenoweli „Więzień miłości” dostarczy to co przydarzy się Zehrze i Ömerowi. Para zaplanuje romantyczny weekend we dwoje z dala od domu. Mężczyzna kupi nawet żonie przepiękną suknię z tej okazji. Jednakże w drodze dojdzie do niespodziewanego i strasznego wydarzenia. Ömer w takich warunkach wyzna Zehrze miłość. Czy jednak będzie im dane cieszyć się uczuciem?

Źródło: Dziennik Polski 24

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ