R

Ryszard Kotys. Fani aktora muszą być gotowi na najgorsze

Ryszard Kotys. Fani aktora muszą być gotowi na najgorsze

Ryszard Kotys – gwiazda, o którą zamartwiają się miliony Polaków. Dzięki produkcji Świat według Kiepskich w telewizji Polsat zyskał niewyobrażalną popularność. Postać Mariana Paździocha zna bez wątpienia każdy Polak. Niestety, fani aktora muszą być przygotowani na najgorsze.

Czy jest tu ktoś, kto nie zna Ryszarda Kotysa? Pytanie retoryczne. Albowiem na przestrzeni dwóch dekad popularny Marian Paździoch pobił serca Polaków. Szczególnie na początku lat dwutysięcznych legendarny dziś sitcom telewizji Polsat święcił największe triumfy. Wówczas nowe odcinki Świata według Kiepskich potrafiło śledzić więcej widzów, niż mecze reprezentacji narodowej. Nikt wówczas nie przypuszczał, że żegnanie kolejnych aktorów po latach będzie nam przychodziło z takim trudem.

Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Marzena Kipiel-Sztuka. Właściwie nie sposób wymienić wszystkich aktorów, którzy zawdzięczają Polsatowi gigantyczną popularność. Jednakże ostatnimi miesiącami najgłośniej jest właśnie o Kotysie. Wszystko to ze względu na stale pogarszający się stan zdrowia aktora.

Ryszard Kotys – stan zdrowia, czy Paździoch odejdzie z serialu tv Polsat?

Mnożą się teorie na temat tego, czy już wkrótce Świat według Kiepskich będzie powstawał bez jednego z największych gwiazdorów produkcji. Wszystko to rzecz jasna ze względu na kolejne doniesienia o słabym samopoczuciu, z jakim zmaga się Ryszard Kotys. Niestety, możliwe odejście z serialu po bieżącym sezonie nie jest jedynym zmartwieniem fanów.

Dramatyczne wyznanie Ryszarda Kotysa. Aktor nie mógł dłużej milczeć

Jak bowiem wiadomo, w marcu aktor skończy 88 lat. Konkretnie nastąpi to 20 marca 2020 roku. Przypomnijmy: Kotys urodził się jeszcze przed wojną! Był to 1932 rok. Nic więc dziwnego, że rodzina coraz mocniej niepokoi się o zdrowie jednej z ikon telewizji Polsat. Co prawda produkcja „Kiepskich” zapewnia, że aktor jest w świetnej formie. Trzeba jednak pamiętać, że blisko 90 lat życia to moment, w którym fani powinni być przygotowani na najgorsze. Jakby tego było mało, najnowsze doniesienia nie napawają optymizmem.

Albowiem gwiazdor Polsatu i serialu Świat według Kiepskich wymaga ciągłej opieki. Dziennikarzom udało się tego dowiedzieć od żony Ryszarda Kotysa. Blisko 30 lat młodsza małżonka musiała wynająć opiekunkę dla swojego sędziwego męża. Ponadto on sam niezmiennie potwierdza, iż jego stan zdrowia pogarsza się regularnie.

Świat według Kiepskich do końca życia?

Greta Thunberg przyłapana w Polsce. Wiemy, co robiła

Nie tak dawno przyznał, iż potrafi się zgubić nawet w mieszkaniu. Mało znany jest także fakt, iż artysta w ostatnich latach zmagał się z bardzo poważnym zapaleniem płuc. Jak podał m.in. serwis Pikio, to schorzenie omal nie pozbawiło aktora życia. Miejmy nadzieję, że Ryszard Kotys zdąży odpocząć na emeryturze. Sam nie chce jednak rezygnować z udziału w produkcji sitcomu. Ani Polsat, ani rodzina, nie chce odbierać mu radości z pracy.

  1. Senator Stanisław K. i jego syn zatrzymani!
  2. Oscary 2020. Polska produkcja ma szansę na statuetkę?
  3. Jarosław Jakimowicz w ogniu krytyki. Poszło o WOŚP
  4. Złe informacje nt. Tesco. Potwierdził się czarny scenariusz

źródło: VIVA

Popularne na otopress.pl



KONIECZNIE ZOBACZ