Wojciech Szczęsny chwali się wpłatą na WOŚP. Znamy kwotę!

Wojciech Szczęsny

Bramkarz Wojciech Szczęsny, tak jak wiele gwiazd showbiznesu, podzielił się swoimi pieniędzmi, przekazując je na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie dość, że wpłacił ogromną kwotę, to jeszcze pochwalił się tym w Internecie!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to z całą pewnością szczytny cel. Mnóstwo gwiazd angażuje się w akcję przekazując na licytację przeróżne gadżety, a w niektórych przypadkach nawet swój czas. Dobrym tego przykładem może być licytacja spotkania z Kasią Tusk, kolacji z Julią Wieniawą, czy możliwość odbycia prywatnego treningu z Anną Lewandowską. A wszystko to, aby pomóc chorym dzieciom.

Wojciech Szczęsny opublikował potwierdzenie wpłaty

Czasami jednak celebryci dzielą się po prostu zarobionymi przez siebie pieniędzmi. Nie każdy jednak lubi afiszować się ze swoimi wydatkami. Wojciech Szczęsny postanowił jednak poinformować wszystkich ile w tym roku wydał na WOŚP.

Bramkarz i jego żona Marina Łuczenko wylicytowali projekt domu za ponad 40 tysięcy złotych. Udało im się wygrać tę charytatywną licytację, o czym nie omieszkali powiadomić wszystkich w Internecie. Na swoim Instagramie Wojciech Szczęsny umieścił wymownego screena z potwierdzeniem wpłaty!

„Dziękuję @karpielsteindel.architektura za wspieranie @fundacjawosp i wystawienie na licytację swoją pracę! Dla mnie i @marina_official to najlepiej wydane pieniążki” – napisał Wojciech Szczęsny.

„Zachęcam wszystkich, aby wspierać jak co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do końca świata i o jeden dzień dłużej” – dodał na koniec swojego wpisu bramkarz.

Źródło: Instagram

  1. Zenek Martyniuk zaliczył wpadkę. W sieci zawrzało
  2. WOŚP – skandal podczas finału. „Co to kur… jest?”