Zenek Martyniuk zaliczył wpadkę. W sieci zawrzało

Zenek Martyniuk

Sylwester Marzeń z Dwójką to już przeszłość. Jednak Zenek Martyniuk i jego zespół ciągle dostają baty za wpadkę, jaka przydarzyła im się podczas imprezy. Internauci są bezlitośni. O co poszło?

Telewizja Polska, która była organizatorem Sylwestra Marzeń, zlokalizowała swój koncert w Zakopanem. Zaproszonych zostało mnóstwo gwiazd, które zabawiały publiczność podczas ostatniego dnia roku. Ta zaplanowana na szeroką skalę impreza pod gołym niebem nie przeszła jednak bez echa.

Najpierw mówiono, że Natalia Oreiro śpiewała z playbacku. Tego, że zagraniczna gwiazda nie wykonywała piosenek „o własnych siłach” nie udało się jednak udowodnić. Kolejny skandal dotyczył zespołu Akcent, w którym liderem jest Zenek Martyniuk.

Zenek Martyniuk i burza na Twitterze

Internauci są bardzo czujni. Tak też było podczas występu zespołu Akcent. Widzowie dopatrzyli się bowiem, że klawiszowiec grał na keyboardzie, który nie był podłączony do prądu. To wywołało niemały skandal w sieci.

„Zenek „śpiewa”. Ale jak on gra? Te modele nie mają zasilania bateryjnego. Czyli Kurski wysyłał prąd przez WiFi” – napisał na Twitterze jeden z internautów. Później Zenek Martyniuk i jego zespół zbierali kolejne obelgi. Wyśmiewaniom z ich występu nie było końca, a burza, która rozpętała się w Internecie, nie chciała ucichnąć.

„Ten fragment tylko potwierdza kompromitację. Pod koniec filmiku, kiedy przed przejściem melodia idzie tonacją w górę, to klawiszowiec gra w kierunku niższych tonów” – komentował kolejny baczny widz pod wklejonym przez siebie fragmentem występu zespołu Akcent.

„W kurwizji wszystko możliwe, a ciemny lud wszystko łyka” – wtórował mu inny internauta.

Zenek Martyniuk i jego zespół zostali zapytani przez dziennikarzy „Gazety Krakowskiej” o to, czy grali z playbacku. Jak na razie nie wiadomo, jak było naprawdę, ponieważ odpowiedź nie nadeszła.

Źródło: se.pl

  1. Jarosław Jakimowicz w ogniu krytyki. Poszło o WOŚP