Grabowski zwrócił się do fanów. To bardzo ważny apel

Andrzej Grabowski to gwiazda telewizji Polsat i serialu „Świat według Kiepskich”. Serialowy Ferdek Kiepski to bez wątpienia dla milionów Polaków postać kultowa. Na perypetiach rodziny Kiepskich wychowało się niejedno pokolenie Polaków. Mimo że w ostatnim czasie serial ma kłopoty, to wciąż może liczyć na swoich najbardziej wiernych fanów. Tak też i jest w dzisiejszej sytuacji. Odtwórca głównej roli w serialu — Andrzej Grabowski, zwrócił się z bardzo ważnym apelem do wszystkich widzów serialu. Sprawa jest bardzo poważna, lecz nie do końca możliwa do zrealizowania przez każdego wiernego widza. O co w takim razie chodzi?

Andrzej Grabowski zwraca się do widzów

Andrzej Grabowski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd telewizji Polsat oraz serialu „Świat według Kiepskich”. Jego odgrywana postać, którą jest Ferdek Kiepski, dziś ma status niemalże kultowej. Korzystając z tego faktu, Andrzej Grabowski postanowił zwrócić się z bardzo poważną wiadomością do widzów popularnego serialu. Serialowy Ferdek Kiepski poinformował, że z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować dzień na planie serialu „Świat według Kiepskich”. Nie ulega wątpliwości, że dla największych fanów jest to niemała okazja na odwiedzenie miejsca nagrań serialu oraz porozmawianie z odtwórcami głównych postaci.

Zobacz także: Biedronka i Lidl. Pensje w tych sklepach zwalają z nóg

– Witam Państwa, Andrzej Grabowski. Proszę Państwa, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, rzecz wspaniała, rzecz wielka, rzecz niepowtarzalna, tegoroczna edycja, która odbędzie się jak zwykle w styczniu. Na tegoroczną edycję przeznaczam zaproszenie do „Świata według Kiepskich” podczas kręcenia serialu na przełomie stycznia i lutego we Wrocławiu w ATM-ie wrocławskim. Możecie Państwo wylicytować pobyt, jak długo będziecie chcieli — godzina, dwie, trzy oraz, mam nadzieję, że wtedy wypijemy kawę razem w bufecie — napisał Andrzej Grabowski.

Licytacja trwa do 26 stycznia do godziny 12.00. Na ten moment kwota do przebicia wynosi 10 tysięcy złotych. Nie ulega wątpliwości, że taka suma nie dla wszystkich widzów jest możliwa do wydania. Warto jednak zaznaczyć, że cel licytacji jest bardzo szczytny. W tym roku ponownie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera polskie szpitale. Na dodatek część zebranych funduszy ma być przeznaczona na pomoc dla poszkodowanych w wyniku wielkich pożarów w Australii.

Źródło: Allegro/ YouTube

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: