Barbara Kurdej-Szatan będzie mamą?

Barbara Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan/ screen YouTube

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zamierzają mieć drugie dziecko? Na ten temat można powiedzieć, że chęci są, lecz coś stoi wciąż na drodze w kierunku realizacji tego założenia. Gwiazda serialów „M jak Miłość” oraz „W rytmie serca” pewien czas temu ogłosiła, że wraz z mężem temat drugiego dziecka odkładają na dalszy tor. Na ten moment para aktorów ma jedną córkę, którą jest 7-letnia Hania. Mimo niedawnej deklaracji dziś Basia Kurdej-Szatan ogłosiła, że mimo wszystko ma w planach kolejnego potomka. Niestety pewien czynnik wciąż stoi na przeszkodzie, aby zrealizować założony plan.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan chcą mieć dziecko

Basia Kurdej-Szatan to bardzo popularna w ostatnich latach aktorka. Jej początki były jednak bardzo niepozorne. Basia zaczynała jako aktorka w reklamach sieci komórkowej oraz leków. Dziś jest już aktorką pełną gębą. Od 2011 roku jest żona aktorka — Rafała Szatana. Małżeństwo aktorów już po roku od zawarcia małżeństwa dochowało się potomstwa. Basia i Rafał mają córkę, którą jest 7-letnia Hania. Dziś się okazało, że gwiazda „M jak Miłość” oraz „W rytmie serca” ma zamiar poszerzyć stan swojego potomstwa. Wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Zobacz także: Biedronka i Lidl. Pensje w tych sklepach zwalają z nóg

„ Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… „ – powiedziała w bardzo smutnym to nie Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Burzyńską. W dalszej części rozmowy aktorka podkreśliła jednak, że mimo wszystko nie podda się tak łatwo.

„Jak miała 6 lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci. Wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i chcemy je dać Hani „ – wyznała Barbara Kurdej-Szatan.

Kim jest Kurdej-Szatan?

Basia Kurdej-Szatan to przede wszystkim gwiazda najbardziej popularnych seriali telewizyjnych. Są nimi „M jak Miłość” oraz „W rytmie serca”. W pierwszym z wymienionych aktorka gra od 2013 roku. To w zasadzie dzięki obsadzie w tej produkcji otworzyła kolejne drzwi do rozwoju swojej popularności oraz przede wszystkim kariery. Wcześniej Basia występowała przede wszystkim w reklamach telewizyjnych. Do dziś jest czołową postacią sieci komórkowej „Play”.

Źródło: Radio Zet