Cios w serce fanów M jak miłość. Odejdzie kolejna aktorka?

M jak miłość to zdecydowanie ulubiony serial Polaków. Oglądają go najmłodsi, nieco starsi, a także seniorzy. Losy rodziny Mostowiaków na antenie TVP 2 śledzą miliony. Tak wynika z najnowszych badań. Wkrótce jednak część telewidzów może kręcić nosem, bo w Internecie aż wrze. Czy odejdzie kolejna aktorka?

M jak miłość: szykują się zmiany?

Czy w najpopularniejszym polskim serialu szykują się zmiany? Te przecież są nieodzowne. Z produkcją TVP 2 pożegnało się onegdaj już wielu, kluczowych aktorów, czy aktorek. Można wspomnieć tutaj m.in. o Małgorzacie Kożuchowskiej, czy Joannie Koroniewskiej. Wygląda na to, że wkrótce z M jak miłość odejść może kolejna aktorka.

Póki co, nikt tego oficjalnie nie potwierdza. W sieci jednak wrze od plotek, po wpisie na Instagramie. Wszyscy zastanawiają się, czy aktorka na stałe odejdzie z M jak miłość, czy szykuje sobie dłuższą przerwę?

Wyjeżdża w podróż, co z rolą w serialu?

Mowa o Idze Krefft, która w M jak miłość wciela się w rolę serialowej Uli. Na Instagramie gwiazda wyznała, że wybiera się w długą wyprawę do Azji. Jak sama napisała przygotowania do niej trwały długo, a między innymi w związku z tym, grudzień był dla niej wyjątkowo trudnym miesiącem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nowy rok zaczęłam z nowym domkiem. Grudzień był wybitnie trudny pod wieloma względami: przeprowadzka, rodzinne sprawy, praca, zderzenie się z premierą płyty, trasa, przygotowania do wyprawy. Mam nadzieję, że faktycznie będę mogła odpocząć w mojej azjatyckiej podróży?Zapewne dam wam znać bo będę potrzebować chwili odklejenia od instagramowego szału? Nie mniej jednak chciałam wam bardzo podziękować za wszystkie wasze wiadomości, za to że jesteście tak żywo zainteresowani trasą i tym co się muzycznie dzieje ❤️ Będę wam na bieżąco dawać znać co i jak. Naprawdę dziękuję, że jesteście ze mną. Czekam na was abyśmy tej wiosny pośpiewali razem. TO BĘDZIE NASZ ROK #ksiegiofeliowe

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Wygląda na to, że Iga Kreft wróci do Polski dopiero za kilka miesięcy. Czy to oznacza przerwę w jej karierze w M jak miłość na antenie TVP 2? Na to wygląda. Fani zastanawiają się jednak, czy to chwilowy rozbrat, czy już na stałe sympatyczna, serialowa Ula zniknie z ulubionego serialu Polaków? Jak myślicie? Oglądacie produkcje TVP 2?

źródło: Instagram, inf. własna 

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: