Uczestnik Rolnik szuka żony w zupełnie nowej roli? Nie uwierzysz!

O sukcesie show Rolnik szuka żony pisaliśmy już niejednokrotnie. Hitowa produkcja TVP bije kolejne rekordy, a tymczasem w sieci pojawiły się zaskakujące informacje o byłym uczestniku show. Czy zobaczymy go w zupełnie nowej roli? To byłaby nie lada sensacja!

Z „Rolnik szuka żony” do klatki MMA?

Takie pytanie zadają sobie tysiące fanów show TVP, a także kibice mieszanych sztuk walki. Czy Adam Kraśko stanie do walki w MMA? Jego rywalem mógłby być kontrowersyjny Lord Kruszwil.

Co ciekawe, to sam Adam Kraśko rzucił Kruszwilowi wyzwanie, za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. O wszystkim, jako pierwszy doniósł portal Sportowe Fakty WP.

Temat szybko podłapali kibice MMA, którzy stwierdzili, że taki pojedynek z całą pewnością cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem widzów. Przypomnijmy, że Lord Kruszwil podpisał niedawno kontrakt z freakową organizacją Fame MMA. Znany Youtuber zawalczy na gali, która odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Wystąpi też na niej między innymi Marcin Najman. Czy zobaczymy także Adama Kraśko, znanego z „Rolnik szuka żony”? Tego nie wiemy. Aczkolwiek tajemniczy wpis zniknął już z profilu Facebook.

Rolnik szuka żony Adam Kraśko
fot. Facebook

źródło: Sportowefakty.wp.pl

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: