Wojewódzki wykpiony na Insta! Reakcja fanów bezcenna!

Zenek Martyniuk zaliczył wpadkę. W sieci zawrzałoKuba Wojewódzki od jakiegoś czasu przebywa poza granicami Polski, ponieważ wypoczywa w ciepłych krajach. Aktualnie raczy swoich fanów zdjęciami z egzotycznych Karaibów. Ostatnio pod jednym z nich został szyderczo wyśmiany. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki!

Kuba na swój wypoczynek na Karaiby wyjechał już przed świętami. Podczas swojego pobytu dba o swoich fanów, wrzucając na Instagram fotografie z tego pięknego miejsca. I chociaż zdjęć pojawia się całkiem sporo, to wielbiciele dziennikarza już zaczynają za nim tęsknić. W komentarzach pod postami gwiazdy TVN-u można bowiem znaleźć teksty typu: „Kuba wracaj ojczyzna cię potrzebuje”. Jednak Wojewódzki nie ma zamiaru wyjawić terminu swojego powrotu do kraju.

Wojewódzki pokazał „nóżki jak u kaczuszki”

Fani Kuby nie od dziś podśmiewują się ze swojego ulubionego dziennikarza. Pozwala im na to sam Wojewódzki, ponieważ ma on duży dystans do swojej osoby i nie obraża się za prześmiewcze komentarze. Nie inaczej było pod ostatnim postem, jaki umieścił Kuba na swoim instagramowym profilu. Wrzucił bowiem swoje zdjęcie w krótkich spodenkach. Śmiechom nie było końca!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

This is the Reebok or the Nike… ??️? #gdzieś ?

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Dlaczego Wojewódzki został wyśmiany przez swoich obserwatorów? Otóż chodziło o jego chude jak patyczki nogi.

„Co to za kurze nóżki”.

„Kubuś, jak patrzę na twe chude nóżki to mam chęć wysłać SMS o treści: „pomagam”. Poćwicz trochę”.

„Ojej jakie łydusie!”

„Ale chude nóżki. Ja mam taką fest łydę, a tu nóżki jak u kaczuszki”.

Żarty i przytyki w kierunku nieumięśnionych kończyn dziennikarza nie zrobiły jednak wrażenia na Kubie. Jak zwykle Wojewódzki przyjął zaczepki z dystansem i na spokojnie.

Źródło: Instagram

  1. Zenek Martyniuk zaliczył wpadkę. W sieci zawrzało

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: