Komasa w szpitalu! Co dalej z reżyserem „Bożego Ciała”?

Reżyser Jan Komasa trafił do szpitala. Tuż przed pokazem „Bożego Ciała”, jego produkcji nominowanej do Oscara, po filmowca musiało przyjechać pogotowie. Zdarzenie miało miejsce w kinie w Los Angeles, we wtorek, przed godziną 19:00 czasu amerykańskiego.

38-letni Jan Komasa aktualnie przebywa w Los Angeles. Udał się tam w celu promowania swojego najnowszego filmu, który może otrzymać Oscara. O tym, że „Boże Ciało” zostało nominowane do tej prestiżowej nagrody dowiedział się w poniedziałek. Film będzie walczył o zwycięstwo w kategorii „najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy”. W szranki stanie z takimi dziełami jak „Parasite” czy „Ból i blask”.

Komasa skarżył się na złe samopoczucie

Podobno znany reżyser już od kilku dni skarżył się na zły stan swojego zdrowia. Przeziębienie, które coraz bardziej go osłabiało, w końcu dało się jednak we znaki. Intensywna kampania reklamowa, jaką prowadził w ciągu ostatnich dni Komasa, również zrobiła swoje. Organizm reżysera w końcu odmówił posłuszeństwa.

Tuż przed pokazem „Bożego Ciała”, do kina w Los Angeles wezwano karetkę pogotowia. Niepokojące informacje o złym stanie zdrowia Komasy przekazali wszystkim zgromadzonym gościom pokazu The Ray Stark Family, czyli organizatorzy wydarzenia. Mimo tej nieprzyjemnej sytuacji projekcja filmu nie została odwołana i odbyła się zgodnie z planem. Na produkcję Jana publiczność zareagowała bardzo entuzjastycznie.

Komasa w szpitalu

Po przybyciu karetki filmowiec został hospitalizowany i odwieziony do szpitala w Los Angeles. Na chwilę obecną nie wiadomo, co dolega reżyserowi i czy jego stan zdrowia zagraża życiu. Nie wiadomo również jak długo Komasa będzie musiał pozostać w szpitalu.

Źródło: se.pl

  1. Barbara Kurdej-Szatan będzie mamą?

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: