Lewandowska oszukuje fanów? Prawda wyszła na jaw!

Anna Lewandowska zaliczyła ostatnio niezłą wpadkę. Po tym, co wyszło na jaw, jej fani czują się oszukani. Nie kryją oburzenia i mają żal do swojej idolki. Co się wydarzyło?

Niedawno na Facebooku wybuchła afera, ponieważ platforma przypadkowo ujawniła dane osób prowadzących profile gwiazd. Okazało się, że Ania i Robert Lewandowscy, jak i wiele innych celebrytów, nie zajmują się swoimi kontami samodzielnie. Tę pracę zlecają bowiem profesjonalnym agencjom reklamowym.

Jak powszechnie wiadomo, Ania Lewandowska w swoim życiu jest zajęta wieloma sprawami i to jasne, że nie ma czasu na prowadzenie social mediów. Jednak wielu fanów tego nie rozumie i po wpadce, jaka przydarzyła się celebrytce, czuje do niej głęboki żal. Swoje niezadowolenie wielu z nich wyraża na Instagramie Ani. W komentarzach pod postami pojawia się wiele pytań oraz docinek.

„Ania jak to jest w końcu Ty prowadzisz insta czy ktoś za Ciebie?”

„Słabo… słabo Aniu tak traktować swoich obserwatorów. To kto dziś pisze do nich?”

Lewandowska oszukała?

Prowadzenie social mediów to naprawdę ciężka i żmudna praca, na którą trzeba poświęcić sporo czasu. To oczywiste, że Ani nie starcza już na to doby. Treningi i opieka na dzieckiem są dla niej najważniejsze, dlatego zrozumiałym jest, że do zajęcia się swoim Facebookiem zatrudniła profesjonalistę. Fani jednak tego nie pojmują i posądzają celebrytkę o oszustwo. Lewandowska nie skomentowała tych oskarżeń w żaden sposób.

Źródło: Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: