Magda Gessler jest chora. Restauratorka szczerze o swoim schorzeniu

Magda Gessler to najbardziej znana w Polsce restauratorka. Na wielkie wody wypłynęła dzięki autorskiemu programowi „Kuchenne Rewolucje” w stacji TVN. Obecnie Gessler to także twardo stąpająca po ziemi bizneswoman. Posiada sieć swoich restauracji, czy lodziarni. Ostatnio stała się także twarzą firmy cateringowej, Body Chief. Restauratorka ma jednak pewien problem, jest chora. Otwarcie opowiedziała o smutnej prawdzie.

Magda Gessler wprost o swoim schorzeniu

Już od dość długiego czasu w mediach przejawiały się niepokojące informacje o Magdzie Gessler. Fani dopytywali, czy restauratorka cierpi na jakąś chorobę? Na jej twarzy dało się zauważyć coś niepokojącego. Wszystko zostało wyjaśnione przez samą Gessler, która miała dość spekulacji i plotek na jej temat.

Fani oniemieli. Roksana Węgiel skrywała tajemnicę, ale wszystko się wydało

Konkretnie chodzi o nieregularne rysy twarzy, które potencjalnie mogą być zwiastunem wielu groźnych chorób. Dlatego Magda Gessler otwarcie opowiedziała o swojej chorobie.

Restauratorka w rozmowie z agencją Newseria, przyznała, że miała paraliż nerwu trójdzielnego. Stąd też jej twarz momentami wygląda dość nieregularnie.

Choroba, na którą cierpi Magda Gessler nie przeminie, bez stosownych zabiegów. Gwiazda TVN przyznała, że wielu zalecało jej zabiegi medycyny estetycznej. Ona sama odrzuca taką myśl. Przyznaje, że nigdy nie stosowała botoksu, ani zabiegów upiększających i swojego podejścia nie zamierza zmieniać.

Magda Gessler podkreśliła w wypowiedzi dla Newserii, że po prostu nie jest to jej potrzebne. Czuje się dobrze ze swoim wyglądem. Przyznała, że ma piękne, uwidocznione policzki dlatego, że… waży trochę za dużo. Nie są one, tak, jak spekulowano, owocem wstrzykiwania botoksu.

Tylko u nas! Kolejne sensacyjne doniesienia o "Zniewolonej"

Lekarstwem dla poprawy wyglądu niesymetryczności twarzy Magdy Gessler mógłby być masaż, ale na to, restauratorka pochłaniana różnymi obowiązkami przyznała, że po prostu nie ma czasu.

źródło: Newseria

Najbardziej „gorące” tematy z portalu OTOPRESS.PL:

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: