Niespodziewany zwrot akcji ws. Tomasza Kammela

W mediach od wielu tygodni trwała batalia odnośnie tego, czy Tomasz Kammel pożegna się z Telewizją Publiczną. Dlatego jeszcze większej oliwy do ognia dodał fakt, że Kammel nie poprowadził Sylwestra z Dwójką. Teraz jednak nastąpił niespodziewany dla wszystkich krytyków zwrot akcji.

Tomasz Kammel zostaje w TVP!

Zaskakującą informację dla tych wszystkich, którzy już pożegnali Tomasza Kammela w Telewizji Polskiej, przekazał portal viva.pl. Okazuje się, że Kammel zostaje w TVP! Dziennikarz utrzyma nie tylko posady prowadzącego różne edycje The Voice of… ale także zostanie w show Dance, dance, dance!

Magda Gessler jest chora. Restauratorka szczerze o swoim schorzeniu

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów Kammela, a zarazem pstryczek w nos dla tych, którzy już widzieli, jak Tomasz Kammel rozpoczyna pracę dla konkurencyjnej stacji.

Mogę potwierdzić, że tydzień po zakończeniu nagrań do „The Voice Kids” widzowie ponownie zobaczą go w roli prowadzącego „Dance, dance, dance” – takiej wypowiedzi na łamach viva.pl miał udzielić jeden z pracowników TVP.

Informacje, według, której Tomasz Kammel będzie prowadzącym Dance, dance, dance potwierdził także plotkarski portal pudelek.pl. Nie wiadomo póki co, kto będzie współprowadzącą show TVP. Wiadomo, że z produkcją oficjalnie pożegnała się Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan będzie mamą?

Wciąż nie wybrano współprowadzącej. Trwają castingi, kilka nazwisk jest branych pod uwagę. W ciągu dwóch tygodni powinna zostać wyłoniona najlepsza kandydatka na to stanowisko – podaje źródło, na które powołuje się plotkarski portal, pudelek.pl

Czy Waszym zdaniem, Tomasz Kammel zrobił dobrze, pozostając w TVP? Wygląda na to, że wszystkie informacje o jego kategorycznym rozstaniu z Telewizją Polski były z pewnością wyssane z palca.

źródło: viva.pl, pudelek.pl

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: