Kurdej Szatan zaliczyła wpadkę. Fani oburzeni jej strojem!

Barbara Kurdej Szatan, o której dość głośno mówi się w kontekście jej problemu z nadużywaniem alkoholu, zaliczyła kolejną straszną wpadkę. Tym razem poszło o jej ubiór. Fani nie kryli oburzenia.

Gwiazda popularnego serialu „M jak miłość” przekonała się ostatnio, że trzeba bardzo uważać, co wrzuca się do sieci. Aktorka umieściła na swoim profilu na Instagramie swoje zdjęcie w nowej kreacji. Fotografia Kurdej Szatan wywołała oburzenie wśród jej obserwatorów. A konkretnie chodziło o strój, w którym zaprezentowała się Basia. Wylała się na nią fala krytyki.

Kurdej Szatan podpadła fanom

Ludzie w mediach społecznościowych są bardzo uważni i bacznie obserwują, co celebryci wrzucają na swoje konta. Tak też było w przypadku finalistki programu „Taniec z gwiazdami”. Kurdej Szatan zamieściła na Instagramie post, w którym pokazuje siebie w nowym futrze. Niestety nie mogła przewidzieć, że ta fotografia wywoła takie wzburzenie wśród obserwujących jej profil. Do czego tym razem przyczepili się fani Basi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#bettertogether ❤️ @rafal.szatan_this_is_me

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

„Mam nadzieję że futerko sztuczne?” – napisał ktoś pod zdjęciem. „Ależ oczywiście!!!!!” – odpowiedziała na zaczepkę Kurdej Szatan. Niestety to nie był jeszcze finał całej sprawy, ponieważ konwersacja potoczyła się w nieoczekiwanym i niekorzystnym dla aktorki kierunku. Pod postem zaczęły pojawiać się kolejne negatywne komentarze dotyczące stroju Barbary.

„Z naturalnego poliestru. Full eko”.

„Bardzo ekologiczny plastik poliester”.

Tymi słowami fani postanowili jeszcze bardziej pogrążyć Kurdej Szatan. Mieli na myśli oczywiście to, że fakt, iż futro Basi jest sztuczne, nie oznacza, że może je nosić bez szkody dla środowiska. Produkcja takich ubrań jest również nieetyczna w związku z tym, że do ich wyrobu zużywa się mnóstwo zasobów. Nie powinno się więc kupować tego typu ciuchów. Barbara Kurdej Szatan przekonała się na własnej skórze, że nie da się zadowolić wszystkich.

Źródło: Instagram

  1. Lewandowska oszukuje fanów? Prawda wyszła na jaw!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: