Paweł Królikowski miał wiele planów. Aktora nie zobaczymy już w…

Minione tygodnie i dni były dla rodziny aktora dosyć ciężkie. Pod koniec roku Paweł Królikowski znów trafił do szpitala z powodu złego samopoczucia. Tylko dzięki troskliwej opiece swojej ukochanej żony – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej – aktor żyje i ma się nieco lepiej.

Aktualnie aktor jest w szpitalu i walczy z infekcją. Stan jego zdrowia nie pozwala mu na udział w 13. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Stacja Polsat szuka już kogoś na jego miejsce, ale nie wyklucza się, że jego fotel pozostanie pusty w oczekiwaniu na powrót.

Paweł Królikowski i kochająca żona

Paweł Królikowski na żonę może liczyć. To ona zareagowała ekspresowo na pogarszające się zdrowie swojego męża. Oczywiście wiele zawdzięcza przede wszystkim lekarzom chirurgom.

Znamy stan zdrowia Pawła Królikowskiego, aktora "Ranczo"

Zdrowotne problemy Paweł Królikowski zaczął miewać kilka lat temu. Silne nudności, zawroty głowy czy problemy ze wzrokiem dać mogły tylko jedną diagnozę. Był nią… tętniak mózgu. Tylko szybka interwencja dobrych specjalistów w połączeniu z nowatorskimi metodami dały dobre efekty.

Paweł Królikowski po operacji był przekonany że inaczej być nie może – teraz musi być tylko lepiej. Humor i energia wróciły, styl życia został zmieniony radykalnie, nowe pomysły i plany na resztę życia piętrzyły się.

Blizny pod kapeluszem

Wszystkie blizny po zabiegach skrywał pod nakryciem głowy. Nawet będąc na żywo podczas programu telewizyjnego nie rozstaje się ze swoim kapeluszem. Jak twierdzi Paweł Królikowski, jego uczucia mogą być znane tylko tym, którzy też mieli onkologiczne problemy. To najcięższa z chorób, a zagrożenie nawrotem nigdy nie znika. To życie w ciągłym strachu!

To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie – wyznał w jednym z wywiadów Paweł Królikowski.

Operacja to był tylko etap. Rehabilitacja i dalsze leczenie pod okiem specjalistów skutkowały pogorszeniem wyglądu. Poddawać się aktor jednak nie ma najmniejszego zamiaru. W końcu ma dla kogo żyć. Może liczyć na żonę i dzieci, wszyscy są zmobilizowani by pomóc. Bo po prostu chce się żyć i pracować jak dawniej.

Źródło: fakt.pl

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: