Jak sobota to tylko do Lidla? Czy tylko na pewno? Sprawdź

Sprawdzamy, czy kultowe już hasło „Jak sobota to tylko do Lidla” ma tym razem odzwierciedlenie w rzeczywistości. Sobota, 18.01 to ostatni dzień zakupowy w tym tygodniu. W niedziele, naturalnie sklepy będą zamknięte. Co przygotował zatem Lidl dla swoich klientów na zakończenie tygodnia?

Lidl – promocje w Sobotę 18.01

Polacy w przelicznych badaniach nie ukrywają, że właśnie w sobotę robią największe zakupy w wielkopowierzchniowych sklepach. Wynika to także z informacji, które odnośnie swoich obrotów udostępnia Lidl, Biedronka, czy każda inna sieć handlowa w Polsce. Dzieje się tak dlatego, że w środku tygodnia, pracujący obywatele po prostu nie mają aż tyle czasu wolnego.

Biedronka naprawdę to zrobiła. NISKIE CENY w Sobotę

Wobec tego markety starają się walczyć o klientów i także na soboty (a wcześniej, kiedy wszystkie niedziele były handlowymi – także na niedziele) przygotowują oferty promocyjne. Czy Lidl stanął na wysokości zadania? Jak wyglądają promocje w jednym z popularniejszych dyskontów, w porównaniu do innych sieci?

Trzeba uczciwie przyznać, że jest naprawdę nieźle. Przyglądnęliśmy się zatem produktom, które można wyrwać za stosunkowo niską kasę. Dlatego zapoznaj się z poniższą listą. Naszym zdaniem, to absolutnie topowe promocje w Lidlu.

  • Nutella – 7,69 zł za opakowanie 350 g, oferta obowiązuje tylko z aplikacją Lidl
  • Boczek bez kości – 11,99 zł za kg
  • Czekolady Wedel, różne smaki, kup 2 i zapłać mniej – 2,99 zł za opak. przy zakupie dwóch sztuk i 2,49 zł za opak. przy trzech sztukach (28% taniej)
  • Pomarańcze deserowe – 2,99 zł za kg
  • Cebula – 2,79 zł za kg
  • Kurczak gospodarski – 12,99 zł za kg

Co ciekawego znajdziemy jeszcze w Lidlu?

Przedstawione powyżej promocje, poza jedną – Nutellą obowiązują dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą Lidla chociażby w sobotę, ale też w przyszłym tygodniu. Sieć przygotowała też inne promocje. Jeżeli posiadasz aplikację Lidla, którą możesz w każdej chwili założyć, to zyskujesz między innymi dostęp do takich cen:

  • Wybrane produkty, jak np. Pizza 5 serów, czy Lasagne Bolognese nawet o 40% taniej
  • Papryka słodka luzem w cenie 7,79 zł za kg
  • Jajka z chowu ekologicznego w cenie 6,99 zł za 8 sztuk
  • Żwirek dla kota Coshida w cenie 7,49 zł za opakowanie 10 kg

Rossmann zaskoczył na weekend! Te promocje czekają w sobotę

Gazetka promocyjna, gdzie szukać?

Wszystkie promocje, które obowiązują aktualnie w Lidlu zostały umieszczone w oficjalnej gazetce promocyjnej sieci. Jeżeli nie otrzymałeś jej bezpośrednio do swojego mieszkania, to z treścią możesz zapoznać się za pośrednictwem e-gazetki. Wystarczy, że klikniesz w ten link.

źródło: Lidl, inf. własna

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: