B

Biedronka zapowiada ofensywę! Wielkie promocje [GAZETKA]

Biedronka zapowiada ofensywę! Wielkie promocje [GAZETKA]

Od pewnego czasu musimy przyzwyczaić się, że w niedzielę zakupów już nie zrobimy. Wobec tego dyskonty weekend wykorzystują do tego, by przygotować promocje na nowy tydzień. Podobnie uczyniła też Biedronka. Gazetka promocyjna na poniedziałek 20.01 jest już dostępna! Jeronimo Martins zapowiada prawdziwą ofensywę!

Biedronka: gazetka promocyjna od 20.01

Biedronka-gazetka-20-01

fot. Jeronimo Martins

Z racji olbrzymiego odzewu na nasze artykuły, traktujące o kuszących promocjach w największych sieciach handlowych w Polsce, postanowiliśmy kontynuować ten cykl. Jednocześnie dziękujemy za liczne wiadomości. Cenimy sobie też wszystkie Wasze uwagi, które każdorazowo analizujemy przy tworzeniu nowych treści.

Co tym razem zaproponowała Biedronka? Gazetka promocyjna, od 20.01 do 26.01 zwiastuje wiele okazji. Tak, nie pomyliliśmy się, promocje w Biedronce będą dostępne do niedzieli włącznie. Z tego powodu, że najbliższa niedziela będzie właśnie handlową.

Jakie promocje zaoferuje Biedronka?

Przede wszystkim sieć Jeronimo Martins promuje dwie największe promocje – na ekspresy do kawy oraz kosmetyki do włosów. Fakt, są one niezwykle kuszące i warto rozważyć zakupy. Ale to też nie wszystko, co Biedronka oferuje. Dlatego przyjrzeliśmy się pozostałym okazjom i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najbardziej atrakcyjne.

Ekspresy do kawy oraz kosmetyki do włosów

W dniach 20.01 – 26.01 na ekspresy do kawy promocje przygotowała Biedronka. Gazetka promocyjna jasno pokazuje, że w dyskoncie możemy liczyć na dwa modele, w przecenionych cenach:

  • Ekspres Delta Q Evolution – 50% taniej – nowa cena 99,99 zł
  • Ekspres Delta Q Milk, Qool Evolution, ze spieniaczem do mleka – 50% taniej – nowa cena 149,50 zł

Przecenione w Biedronce zostały też wszystkie kosmetyki do włosów. Mowa tutaj o szamponach, odżywkach, lakierach, a także farbach do włosów.

Promocje dostępne są na zasadach: KUP 3 W CENIE 2. Oznacza to, że kupując trzy produkty do pielęgnacji włosów, trzeci, najtańszy otrzymamy za darmo.

Najlepsze promocje w Biedronce 20.01 – 26.01*

Tak, jak mówiliśmy ekspresy do kawy i produkty do pielęgnacji włosów to nie wszystko, co Biedronka przygotowała dla klientów w nadchodzącym tygodniu. Wobec tego, poniżej znajdziesz kolejne wyprzedaże, które naszym zdaniem wyglądają najbardziej ciekawie.

  • Pomarańcze, opakowanie 2 kg, 4,99 zł – 37% taniej (oferta do 22.01)
  • Pieczarki, opakowanie 500 g, 3,4 zł – 30% taniej (oferta do 22.01)
  • Schab wieprzowy, 11,99 zł za kg – 33% taniej (limit 5 kg na jeden paragon)
  • Papier toaletowy, 24 rolki – 13,99 zł – SUPERCENA z kartą Moja Biedronka
  • Czekoladki Merci, kup 2 i zapłać mniej – drugie opakowanie 54% taniej, 10,99 zł za opak.
  • Jacobs Kronung, kawa rozpuszczalna, kup 2 i zapłać mniej – druga kawa 48$% taniej, 18,99 zł za opak

*niektóre promocje obowiązują do 22.01. Stosowną informacje zamieściliśmy przy danym produkcie.

Gdzie znajdę gazetkę promocyjną?

Na powyższych listach przedstawiliśmy promocje, które naszym zdaniem wyglądają najatrakcyjniej. Jakie jeszcze wyprzedaże oferuje Biedronka? Gazetka promocyjna przedstawia właśnie wszystkie oferty dyskontu w dniach 20.01 – 26.01. Przeczytać ją możesz na oficjalnej stronie Biedronki.

     źródło: Biedronka, inf. własna

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ