Poruszające wyznanie o chorobie. Katarzyna Dowbor do końca życia musi…

Katarzyna Dowbor, to osobowość telewizyjna uwielbiana przez wszystkich. Aktorkę, a zarazem gwiazdę show-biznesu cenią dorośli, a także najmłodsi. Dowbor zdecydowała się wyznać fanom o swojej chorobie. Do końca życia musi brać leki.

Katarzyna Dowbor o swojej chorobie

Gwiazda od 2013 roku jest twarzą programu „Nasz nowy dom”. Produkcja stacji Polsat cieszy się olbrzymią sympatią telewidzów. W każdym odcinku Katarzyna Dowbor i spółka remontują dom, czy mieszkanie, rodziny, która znajduje się w szczególnej potrzebie. Wszystko dzieje się w błyskawicznym tempie, za pośrednictwem zintensyfikowanych działań ekipy remontowej. Dowbor nie waha się ubrać w robocze ciuchy i pomóc przy pracach remontowych, jak chociażby wyburzenia.

Pepco ma dla Was niesamowite promocje! Gazetka na najbliższe dni już dostępna

Gwiazda niedawno zdecydowała się na szczerze wyznanie, które skierowała z pewnością także do swoich fanów. W Internecie posypały się liczne słowa wsparcia. Okazuje, że Katarzyna Dowbor jest chora i do końca życia musi przyjmować leki.

Główną twarz „Nasz nowy dom” stacji Polsat dopadła tajemniczo brzmiąca choroba, Gravesa-Basedowa. Dowbor walczyła ze schorzeniem przez siedem lat. To z jego powodu, jakiś czas temu zdecydowała się na całkowite usunięcie tarczycy. Mimo to, nadal musi uczęszczać na regularne badania.

Dziś jest już lepiej, ale nadal trzeba przyjmować leki

Po samym zabiegu, Katarzyna Dowbor czuje się dużo lepiej. Jak sama gwiazda przyznała, teraz może wreszcie normalnie funkcjonować. O swoim samopoczuciu, jakiś czas temu opowiedziała na łamach poczytnego magazynu „Viva”.

Do końca życia muszę brać lek, który zastępuje tarczycę. Chodzę do lekarza raz na dwa, trzy miesiące na kontrolę. Na razie mam dobre wyniki badań

Czym jest choroba Gravesa-Basedowa, na którą cierpiała Katarzyna Dowbor?

Choroba Gravesa-Basedowa jest groźnym schorzeniem. Osoby cierpiące na nią cechują się nadczynnością tarczycy. Dlatego też muszą być pod stałą opieką lekarza endokrynologa. Sama choroba ma wiele objawów. Wśród najczęstszych z nich wymienia się zmęczenie, brak snu, kołatania serca, a także ogólną nerwowość.

Biedronka zapowiada ofensywę! Wielkie promocje [GAZETKA]

Cieszymy się, że Katarzyna Dowbor czuje się coraz lepiej. Dlatego życzymy jej dalszego powrotu do zdrowia i oby stwierdzenie „na razie mam dobre wyniki badań” było aktualne jak najdłużej. Dobro wraca, a Pani Katarzyna przyzwyczaiła telewidzów do pomagania na łamach „Nasz nowy dom”. Niech więc teraz dobro wróci do niej.

źródło: Viva

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: